نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 419074
لغو جلسه فوق‌العاده امروز هیأت نظارت درباره محمود صادقی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۷
سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس گفت: جلسه فوق‌العاده امروز این هیأت که قرار بود با محوریت بحث پیرامون مسئله حکم جلب محمود صادقی برگزار شود، به دلیل حضور اعضای این هیأت در حوزه‌های انتخابیه خود لغو شد.

محمدجواد جمالی نوبندگانی نماینده مردم فسا و سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس،‌ اظهار داشت: قرار بود امروز جلسه‌ای در هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس و با محوریت بحث و تصمیم‌گیری درباره موضوع حکم جلب محمود صادقی عضو فراکسیون امید برگزار شود.

وی افزود: به دلیل اینکه اعضای هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان در حوزه انتخابی خود حضور داشتند و نتوانستند جهت برگزاری جلسه حضور یابند و اکثریت اعضا حضور نداشتند، این نشست لغو شد.

سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس همچنین تصریح کرد: قرار شد جلسه بعدی این هیأت درباره محمود صادقی یکشنبه هفته آتی برگزار شود. 

جمالی ادامه داد:‌ ابتدا پرونده محمود صادقی در این هیأت بررسی شده و توسط اعضا مورد بحث قرار می‌گیرد، سپس اگر نیاز به حضور فرد باشد، این هیأت از وی دعوت خواهد کرد، ولی تاکنون درباره حضور یا عدم حضور محمود صادقی به هیأت، تصمیمی گرفته نشده است. 

حکم جلب محمود صادقی نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی چندی پیش از سوی شعبه 4 دادرسی فرهنگ و رسانه تهران صادر شده بود که وی با امتناع از حکم و عدم همکاری با مأموران به قانون تمکین نکرد.
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۹ ۱۱:۱۷
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۸ ۱۱:۴۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۵ ۲۰:۴۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۵ ۱۷:۱۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۴ ۰۹:۲۸
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۹ ۲۰:۲۷
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۹ ۱۵:۲۳
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۹ ۱۳:۵۵
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۹ ۱۳:۴۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۹ ۱۲:۲۱
 
 
کلمات کلیدی : محمود صادقی+مجلس+فراکسیون امید+شکایت از نماینده تهران+بازداشت صادقی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۰ ۱۴:۳۳:۱۰
ایشان به عنوان نماینده مردم سخن گفته (4041733) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.