توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470572
زاکانی: در مناظره اقتصادی بسیاری از حقایق برای ملت روشن می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۴۵
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مناظره‌ها مشخص کرد دست دولت خالی است، گفت: در مناظره سوم که بحث اقتصادی است بسیاری از حقایق برای ملت روشن خواهد شد.

علیرضا زاکانی امروز در گفت‌و‌گو با فارس با بیان اینکه مناظره‌های انتخاباتی کاندیداها مشخص کرد دست دولت خالی است، اظهار کرد: دولت علاقه دارد از طریق ایجاد دوگانه‌های کاذب پاسخگویی خود را نسبت به عملکرد خودش به فراموشی و نسیان بسپارد.

وی با اشاره به مناظرات دو هفته اخیر، گفت: معتقدم به ویژه در مناظره سوم که بحث اقتصادی است بسیاری از حقایق برای ملت روشن خواهد شد و بیشتر از قبل خواهند فهمید که دولت یازدهم در اداره کشور موفق نبوده است.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در خصوص امکان اجماع کاندیداهای مورد حمایت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بیان کرد: همه چیز در خصوص اجماع و یا عدم اجماع در خصوص یک کاندیدا به نظرسنجی‌ها و مناظره پایانی بستگی دارد.

وی در پایان در خصوص اختلاس‌های صورت گرفته در دولت یازدهم، ضمن ابراز تأسف برای وقوع چنین پدیده‌ای، اظهار کرد: طبق خطبه 15 نهج البلاغه پول‌های اختلاس شده را باید از اختلاس‌گران گرفت و به ملت پس داد، این دولت که در زمینه مبارزه با فساد عملکرد بسیار ضعیفی داشت و بهتر است بگوییم اصلاً اهمیتی به این اتفاق نداد که هیچ، برخی از دولتمردان نیز خود در زمینه  فساد اقتصادی در صدر هستند.

انتهای پیام/ج/
 
کلمات کلیدی : انتخابات96+علیرضا زاکانی+مناظره+مناظره اقتصادی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.