توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 414394
هدایت زائران اربعین به سمت شلمچه و چزابه در جاده‌های همدان و مرکزی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۳
رئیس پلیس راه کشور با اشاره به ترافیک پرحجم در محورهای منتهی به پایانه مرزی مهران از اجرای عملیات هدایت زائران در محورهای ۲ استان مرکزی و همدان به سمت مرزهای شلمچه و چزابه خبر داد.

سردار محمد حسین حمیدی در گفتگو با تسنیم، با رد برخی شایعات مبنی بر مصدود شدن محور مواصلاتی ساوه همدان توسط پلیس با اعلام خبر اجرای عملیات هدایت زائران اربعین حسینی در این محور در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: پلیس راهور ناجا با توجه به حجم عظیم زائران حسینی برای تشرف به عتبات عالیات و شرکت در مراسم عظیم پیاده روی اربعین حسینی در مرز مهران که منجر به ترافیک چندین کیلومتری در محورهای منتهی به این پایانه مرزی شده است، مبادرت به راهنمایی زائران در محورهای مواصلاتی استان‌های مرکزی و همدان به سمت مرزهای چزابه و شلمچه می‌کند.

رئیس پلیس راه کشور ادامه داد: با توجه به این که خروج از کشور از پایانه مرزی مهران مستلزم پیاده‌روی 15 کیلومتری زائران بوده و زوار حسینی می‌بایست مدت مدیدی را در ترافیک منتهی به این پایانه مرزی بگذرانند، پلیس با استقرار در محورهای مواصلاتی استان‌های مرکزی و همدان ضمن کنترل مدارک زائران، اقدام به هدایت آنها به سمت پایانه‌های مرزی چزابه و شلمچه می‌کند تا زائران حسینی بتوانند با سهولت بیشتری به نقطه مرزی رسیده و برای تشرف به عتبات عالیات وارد کشور عراق شوند. 

به گزارش تسنیم سردار حمیدی با حضور در استان ایلام بر تردد زائران اربعین حسینی به سمت کشور عراق نظارت داشته و پلیس تمهیدات ترافیکی خود برای تردد هرچه آسان‌تر زائران را در دستور کار قرار داده است.
 
کلمات کلیدی : زائران اربعین+پیاده روی اربعین+ترافیک جاده ای+مرز چذابه+مرز شلمچه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.