توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508093
13 مصدوم در چهار نزاع دسته جمعی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۷
فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: 13 نفر در چهار نزاع دسته جمعی در مشهد، جغتای و نیشابور مصدوم شدند.

سردار قادر کریمی در گفت و گو با ایرنا افزود: در یکی از این نزاع ها که دیشب روی داد، 10نفر به علت مشاجره لفظی در یکی از جایگاه ‌های پمپ بنزین در خیابان آزادی مشهد با هم درگیر شدند.

وی با اشاره به استفاده از چاقو و شمشیر در این درگیری اظهار کرد: سه نفر به صورت سطحی مجروح و به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی گفت: تحقیقات در این زمینه توسط ماموران کلانتری سجاد مشهد ادامه دارد.

سردار کریمی افزود: در درگیری و نزاع دیگر بین 9 نفر از اعضای 2 خانواده در مقابل یک مرکز آموزشی در محدوده بولوار فردوسی مشهد، چهار نفر مصدوم شدند.
وی اظهار کرد: عاملان این نزاع و درگیری توسط ماموران کلانتری آبکوه مشهد دستگیر شدند.
وی گفت: علاوه بر آن در نزاع دسته جمعی بین 20 نفر از مهمانان یک عروسی در شهرستان جغتای که با بیل و چوب رخ داد پنج نفر مصدوم و به مرکز درمانی انتقال یافتند.
سردار کریمی افزود: پنج تن از عاملان این نزاع توسط مأموران انتظامی جغتای دستگیر شدند.
وی ادامه داد: در درگیری دیگری که بین پنج نفر از اهالی یک روستا در نیشابور با استفاده از چوب و شمشیر به وقوع پیوست یک نفر از ناحیه سر و صورت مصدوم شد و چهار نفر نیز دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: رسانه ها و سازمان ‌های مسئول در امر آموزش شهروندان باید اهتمام جدی خود را برای آموزش مهارت های ارتباطی، حل مسئله و واکاوی برخی جرایم با رویکرد آموزشی و هشدار به شهروندان به کار گیرند.
 
کلمات کلیدی : نزاع دسته جمعی+دعوا+دعوای جمعی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.