توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508895
ادامه اتفاقات عجیب در بوکس/ یک جفت دستکش جایزه قهرمانان کشور!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۱
با اعلام فدراسیون بوکس نفرات دوم و سوم رقابتهای قهرمانی کشور جوانان یک جفت دستکش دریافت می کنند.

به گزارش مهر، بیست و هشتمین دوره رقابت های بوکس قهرمانی کشور جوانان از امروز (چهارشنبه) به مدت چهار روز در استان همدان برگزار می‌شود. در حالی که انتظار می رفت مسئولان جدید فدراسیون که اردوی تیم ملی بزرگسالان را به بهانه در شان ملی پوشان نبودن تعطیل کرده‌اند به فکر جوانان باشند، اردوهای این تیم نیز تعطیل شد و در اقدامی عجیب جوایز عجیبی برای جوانان قهرمانان کشور در نظر گرفته شده است. 

بوکسورهای قهرمان هر وزن تنها یک ربع سکه بهار آزادی، دریافت می کنند. اما جایزه نفر دوم وسوم به مراتب جالب تر است: نفرات دوم یک جفت دستکش و کلاه و نفرات سوم مشترک یک جفت دستکش دریافت می‌کنند!

این در حالی است که ایجاد انگیزه در بخش پایه تنها راه نجات بوکس از شرایط فعلی و پایانی بر دست به دامان نسل قدیمی شدن است اما به نظر می رسد مسئولان فدراسیون دغدغه های بزرگتری نسبت به تشکیل اردوهای تیم ملی، پاداش و حقوق ملی پوشان و تعیین تکلیف شرایط برزخی سرمربی خارجی تیم ملی دارند!
 
کلمات کلیدی : فدراسیون بوکس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.