نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 387692
شوهرم رفت نان بگیرد آدم کشت!
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۰
مرد جوان که مدعی است از مزاحمت‌های یک مرد برای همسرش خشمگین شده بود در جریان یک درگیری خیابانی او را کشت و بعداز ۱۰ ماه فرار سرانجام خود را به پلیس معرفی کرد.

مرد جوان که مدعی است از مزاحمت‌های یک مرد برای همسرش خشمگین شده بود در جریان یک درگیری خیابانی او را کشت و بعداز ۱۰ ماه فرار سرانجام خود را به پلیس معرفی کرد. صبح دیروز عامل جنایت در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

به گزارش ایران ، شامگاه پنجم اردیبهشت سال ۱۳۹۳، مرد جوان برای خرید نان از خانه بیرون رفته بود که با رضا ـ قربانی جنایت ـ روبه‌رو شد. بعد هم در جریان نزاع او را با ضربات چاقو کشت واز محل جنایت گریخت.سعید (متهم به قتل) که پس از قتل متواری شده و به شهرستان گریخته بود پس از ۱۰ ماه به‌خاطر عذاب وجدان خود را به پلیس معرفی کرد.

وی به کارآگاهان جنایی گفت: «یک ماه پیش از قتل متوجه شده بودم رضا (مقتول) برای همسرم مزاحمت ایجاد می‌کند و احساس می‌کردم همسرم با این فرد ارتباط دارد. تا اینکه روز حادثه در پاکدشت به‌طور اتفاقی رضا را دیدم و با هم درگیر شدیم. بعد هم با ضربات چاقو او را به قتل رساندم.

سرانجام پس از صدور کیفرخواست، متهم صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.قاضی عبداللهی رئیس دادگاه با بیان اینکه خانواده مقتول برای متهم تقاضای قصاص کرده‌اند، از سعید خواست به شرح ماجرا بپردازد؛
متهم گفت: من از قتلی که مرتکب شده‌ام سخت پشیمانم. من هیچ وقت قصد کشتن او را نداشتم. اما او برای همسرم مزاحمت ایجاد کرده بود و من که همسرم را دوست داشتم نمی‌توانستم این موضوع را تحمل کنم.

قاضی عبداللهی آنگاه از «پریسا» - همسر سابق سعید- که پس از زندانی شدن شوهرش طلاق گرفته بود، خواست به‌عنوان شاهد و مادر دو فرزند خردسالشان‌شهادت دهد.«پریسا» پس از قسم، گفت: رضا چند وقتی بود که مزاحمم می‌شد.

برای همین به کلانتری محل رفتم و از او شکایت کردم اما زمان برگشت ازکلانتری، رضا مرا تعقیب کرد و باکتک و آزار و اذیت از من پرسید: «چرا از من شکایت‌کرده‌ای» و بعد تهدیدم کرد که به دخترم آسیب خواهد رساند.

تا اینکه آن شب سر سفره شام شوهرم رفت نان بخرد و چند دقیقه بعد به من خبر دادند که شوهرم در درگیری با رضا اورا کشته و فرار کرده است.در پایان محاکمه، قضات شعبه چهارم دادگاه کیفری تهران پس از ختم جلسه برای صدور رأی وارد شور شدند.
 
کلمات کلیدی : شوهر، قتل
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۲ ۰۹:۵۱:۵۱
باید بخشیده بشود، چون طرف اراذل بوده (3915630) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۶-۱۲ ۰۹:۵۳:۲۶
انشالله خدا کمکش کنه ؛حق کشتن نداشت ولی اگر این اطلاعات درست باشه ، مقتول را نمیشه بی گنا دانست. (3915634) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.