نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495791
رژیم صهیونیستی خطاب به اردوغان: عصرعثمانی تمام شد/ به امور کشور خود بپرداز
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۵
وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در واکنش به سخنان رئیس جمهوری ترکیه در انتقاد از اقدامات رژیم صهیونیستی اعلام کرد: اردوغان به امور کشور خود بپردازد، عصر امپراتوری عثمانی پایان یافته و باز نمی گردد.

به گزارش ایرنا، وزارت خارجه رژیم صهیونیستی سخنان روز گذشته (سه شنبه) رجب طیب اردوغان در جمع اعضای پارلمانی حزب عدالت و توسعه در دفاع از مسجدالاقصی و اقدامات تجاوزکارانه این رژیم را نادرست و تحریف شده دانست.

این وزارتخانه خطاب به اردوغان افزود: عصر امپراتوری عثمانی پایان یافته و هیچ زمانی باز نمی گردد و برعکس آنچه در گذشته بود قدس پایتخت اسرائیل باقی می ماند.

رئیس جمهور ترکیه روز گذشته گفت : آنچه امروز اسرائیل در مسجدالاقصی در حق مسلمانان انجام می دهد و از اقامه نماز توسط مسلمانان در این مکان شریف جلوگیری می کند، اقدامات تروریستی است.

وی افزود : نظامیان صهیونیستی به این دلیل حرمت مسجدالاقصی را هتک می کنند و خون مسلمانان را می ریزند که ما از مسجدالاقصی به اندازه کافی حمایت نداشته ایم.

ازجمعه گذشته 23 درگیری میان فلسطینیان و رژیم صهیونیستی و در پی بستن درهای مسجد الاقصی توسط رژیم صهیونیستی با نصب گیت های امنیتی در ورودی های این مسجد مبارک روندی صعودی داشته است.

برخی از کشورهای جهان از جمله اسلامی اقدام صهیونیست ها در بستن مسجدالاقصی و نصب گیت های امنیتی را محکوم کردند.

به دنبال افزایش دامنه اعتراض ها در سراسر دنیا، کابینه رژیم صهیونیستی بامداد سه شنبه به برچیدن گیت های امنیتی در ورودی های مسجدالاقصی و نصب دوربین های امنیتی رای داد.

هلال احمر فلسطین روزدوشنبه در گزارشی اعلام کرد که از آغاز درگیری های اخیر در مسجدالاقصی پنج فلسطینی شهید و بیش از یک هزار فلسطینی زخمی شده اند.
 
کلمات کلیدی : رژیم صهیونیستی + مسجدالاقصی + اسرائیل + اردوغان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۴ ۱۸:۴۷:۵۱
حکومتهای ظالم دیر یا زود ازصفحه روزگار حذف خواهندشد ومسلمان ویهودی فرق نمیکند (4490208) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.