نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461798
زیباکلام: احمدی‌نژاد هزینه فوق‌العاده سنگینی خواهد پرداخت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۹
دکتر صادق زیباکلام با اشاره به ثبت نام محمود احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری گفت: آنچه مسلم است غافلگیری همه در ثبت‌نام آقای احمدی‌نژاد در این دوره ریاست جمهوری بوده است به‌طوری‌که هیچ‌کس فکر نمی‌کرد که ایشان ثبت‌نام کنند.

استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران اظهار داشت: آقای احمدی‌نژاد در گذشته‌ها نشان داده است که استاد سوار شدن بر امواج شگفت‌زدگی است، درعین‌حال ایشان نشان داده است که فقط لحظه برایش مهم است و خیلی به تبعات بلندمدت کاری که انجام داده توجه ندارد.

وی در ادامه یادآور شد: اگر به خاطر آوریم این شگفتی که کار آقای احمدی‌نژاد در امروز آفرید شباهت زیادی به قهر 11 روزه ایشان دارد، زمانی که در قضیه استعفای آقای حجه الاسلام مصلحی ایشان در برابر رهبری ایستادند و 11 روز به‌اصطلاح قهر کردند.

زیباکلام در ادامه گفت و گو با انتخاب خبر به توصیه مقام معظم رهبری به احمدی‌نژاد اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری به آقای احمدی‌نژاد در خصوص عدم نامزدی در این دوره از انتخابات توصیه کرده بودند این ثبت‌نام کردن ایشان عملاً ایستادن در مقابل رهبری است.

استاد دانشگاه تهران تصریح کرد: آقای احمدی‌نژاد می‌خواهد این تصور را در سطح جامعه به وجود بیاورد که عملاً در مقابل رهبری می‌ایستم و از این طریق در تلاش است که برای خودش محبوبیت ایجاد کند.

وی در ادامه افزود: آقای احمدی‌نژاد می‌داند که محبوبیت ایشان عمده تاً در بین روستاییان و اقشار و لایه‌های کم‌سوادتر جامعه است بنابراین وی با چنین حرکت‌های می‌خواهد در بین اقشار و لایه‌های تحصیل‌کرده شهرنشین هم از طریق ایستادن در مقابل مقام معظم رهبری محبوبیت ایجاد کند.

زیباکلام در پایان خاطرنشان کرد: با این عمل، آقای احمدی‌نژاد هزینه فوق‌العاده سنگینی برای اقدام امروزش خواهد پرداخت. صرف‌نظر از اینکه ایشان یا خود کنار برود یا شورای نگهبان وی را رد صلاحیت کند صرفاً خود این عمل و موجی که احمدی‌نژاد به وجود آورد باعث محبوبیتش خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : انتخابات96+حمید بقایی+احمدی نژاد
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۰۱:۲۷:۵۲
آقای زیباکلام روستاییان و اقشار کم درآمد امروز از سطح اطلاعات به مراتب بالاتری برخوردار هستند . (4251534) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۰۶:۵۱:۵۸
بعدا معلوم میشه ٬در مورد امریکا و انتخاب ترامپ هم قبلش همین فکرو میکردن (4251700) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۰۹:۳۸:۲۲
کسی غیر از این رو گفت؟ گفت تو اون قشر طرفدار داره به همین سادگی (4251945) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۰:۳۵:۱۵
بیشترین درصد آرا رو آقای روحانی در سیستان و بلوچستان آورد. مساله اینه که یک عده تا حرف از روستاییان میشه به فکر روستاهای استانهای مرکزی میفتن در حالیکه در خیلی از استانها اتفاقا روستاییان به نسبت شهرنشینها بیشتر طرفدار اصلاحات هستن. (4252056) (alef-3)
 
Ali
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۰۷:۲۴:۳۷
همین مونده بود شما اصلاح طلبای آشوبگر نگران رهبری بشید...میدونم که خیلی از حضور دکتر ما ترسیدید و دست وپاتونو گم کردید ودارید تو سرتون میزنید که از ترس که چیکار کنید
انتظار مودب بودن از شما انتظار بیهوده ای است بیسواد شمایید..چرا اینگونه ما قشر محروم ومستضعف روستایی را خطاب میکنید؟؟؟؟!! احمدی نژاد یاور مظلومان ومستضعفان است واعتماد بنفسش هم به خاطر ایمان به کاری است که انجام میدهد ..خداوند دکتر را خیر دهد
پیروزی نزدیک است...کاخ اشرافیت مسئولان مرفه را ویران میکنیم....این انقلاب از آن شهدا و محرومان است...دزدان انقلاب به فکر فرار باشند که دکتر می آید...اصلاح طلبا فقط بشینید وببینید که چجوری رای میاریم (4251728) (alef-3)
 
میثم
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۰۸:۰۹:۳۸
البته ایشان نگفتند که رو ستاییان کم سوادند.لطفا متن را با دقت بخوانید (4251775) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۰۸:۱۳:۱۷
مخالف نما شدن برای مثل احمدی نژاد فقط برای جذب بیش تر آراست. (4251781) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۰۹:۳۶:۵۴
آقاي زيباكلام شما فكر نميكردي چون تحليل هاي درست نداري
از دو هفته پيش ميدونستيم مياد
در ضمن ثبت نام احمدي نژاد يه تاكتيك (4251940) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.