توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451690
خلبان پرواز ۱۰۳۴ ماهان آزاد شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۱
سرپرست ناحیه 4 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد از آزادی خلبان پرواز ۱۰۳۴ هواپیمای ۷۴۷ شرکت ماهان پس از سپردن قرار تامین به دادسرا خبر داد.

سیدجواد حسینی در گفت‌وگو با ایسنا درباره خلبان پرواز 1034 که به علت ماندن طولانی مدت مسافران در هواپیما در ماجرای تاخیر پروازها به دنبال بارندگی اخیر در مشهد بازداشت شده بود، اظهار کرد: این خلبان با سپردن قرار تامین آزاد شده است، اما پرونده وی مطرح رسیدگی است تا تمام جوانب این پرونده روشن شود.

وی ادامه داد: مدیرعامل این شرکت هواپیمایی نیز احضار شده و توضیحات لازم را به این دادسرا ارایه کرده است.

حسینی به احضار مدیرعامل دو شرکت‌ هواپیمایی دیگر اشاره و تصریح کرد: روز گذشته مدیرعاملان شرکت‌های هواپیمایی آتا و معراج به همراه یکی از خلبانان خود به علت حبس غیرقانونی مردم در هواپیما به دادسرا احضار شدند و تا 5 روز مهلت مراجعه دارند.

سرپرست ناحیه 4 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد با اعلام اینکه طبق ماده 583 قانون حبس مردم در هواپیما غیرقانونی است، عنوان کرد: مدیرعامل فرودگاه‌های استان نیز احضار شده تا توضیحات لازم را در این خصوص ارایه دهد.
 
کلمات کلیدی : خلبان + شرکت هواپیمایی ماهان + بازداشت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.