توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 240694
نشر آگه «نبرد» کارلوس فوئنتس را با ترجمه عبدالله کوثری منتشر می کند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۹
عبدالله کوثری که به تازگی کتاب روانکاو اثر ماشادو دآسیس  توسط نشر ماهی راهی بازار کتاب کرده است در آینده نزدیک ترجمه اثری از کارلوس فوئنتس را به همت نشر آگه منتشر می کند.

به گزارش الفِ کتاب، به نقل از خبرآنلاین، «نبرد» عنوان کتابی از کارلوس فوئنتس، نویسنده مکزیکی است که قرار است با ترجمه عبدالله کوثری منتشر شود.

کوثری که این روزها مشغول بازبینی نسخه حروفچینی شده این کتاب است، درباره آن می‌گوید: «این کتاب، یکی از آثار مشهور فوئنتس است که قرار است نشر آگه آن را منتشر کند.»

او همچنین از ترجمه کتاب تازه‌ای از ماشادو د آسیس خبر می‌دهد: «در مهر ماه هم کتاب کینکاس بوربا از ماشاد و د آسیس منتشر می‌شود.»

این رمان سومین بخش از سه‌گانه مشهور د آسیس است که کوثری پیش از این دو بخش دیگر آن را یعنی «خاطرات پس از مرگ براس کوباس» و «دن کاسمورو» را ترجمه کرده بود. این کتاب را نشر نی منتشر خواهد کرد. کوثری که پیش از این مجموعه داستان «روانکاو» ماشادو د آسیس هم ترجمه و روانه بازار نشر کرده بود، حالا این ترجمه را نشر ماهی دوباره منتشر کرده است.

اما جدای از این، کوثری کتابی هم با مضمون تاریخی با عنوان «کلنل محمد تقی‌خان پسیان» دارد که نشر ماهی آن را منتشر می‌کند
 
کلمات کلیدی : ماشادو د آسیس+ کارلوس فوئنتس+ نشر آگه+ نشر ماهی+ عبدااله کوثری+ نبرد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.