نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454057
واکنش تند حافظی به رد تحقیق و تفحص مجلس از شهرداری
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۰
رییس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر، رد تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در مجلس با رای نمایندگان را ناشی از نتیجه بخش بودن لابی‌های مدیران شهری دانست.

رحمت‌اله حافظی که پیش از این نسبت به رد تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در کمیسیون عمران ابراز نگرانی کرده بود، پس از رای نمایندگان به رد تحقیق و تفحص واکنش تندی نشان داده است. 

حافظی صبح امروز پیش از شروع آخرین جلسه شورای شهر تهران در سال 95 با اشاره به رد تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در مجلس شورای اسلامی به ایسنا گفت: برای مجلس که طرح تحقیق و تفحص از شهرداری را رد کرده متاسفم و به عنوان نماینده مردم از مردم عذرخواهی می‌کنم و به شهردار تهران بابت اثرگذار بودن لابی‌هایش تبریک می‌گویم.

وی مدعی شد: وقتی برادر عضو کمیسیون عمران مجلس 10 میلیارد تومان تراکم از شهرداری می‌گیرد انتظار بیشتری نباید داشته باشیم.

حافظی با بیان اینکه این اقدام مجلس جای تاسف دارد گفت: این رد تحقیق و تفحص نشان می‌دهد که لابی‌های شهرداری در این مدت برای رد این تحقیق و تفحص اثرگذار و موفق بوده است.

گفتنی است؛ طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در پی واگذاری املاک بدون رعایت ضوابط خاص به افراد خاص در مجلس کلید خورد که در کمیسیون عمران و صبح امروز در صحن علنی این تحقیق و تفحص رای نیاورد و رد شد.
 
 
کلمات کلیدی : کمیسیون عمران مجلس، مجلس دهم ،شهرداری تهران ، شورای شهر تهران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۴ ۱۰:۵۹:۴۰
فاجعه است ده ميليارد تراكم؟؟؟؟؟؟؟ (4203190) (alef-11)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۴ ۱۳:۳۲:۴۰
فقط باید تاسف خورد بحال نمایندگان مخالف تحقیق وتفحص (4203472) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.