توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 423150
تحقیق از شهرداری تهران در کمیسیون عمران
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۷
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: امروز در جلسه کمیسیون موضوع تحقیق و تفحص از شهرداری تهران با حضور قالیباف و معاونانش برگزار شد.

به گزارش فارس، محمد دامادی نماینده مردم ساری و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست امروز عصر کمیسیون متبوعش اظهار داشت: جلسه امروز با محوریت بررسی تحقیق و تفحص از شهرداری تهران با حضور قالیباف شهردار تهران و معاونان وی و همچنین اعضای کمیسیون برگزار شد.

وی افزود:‌اعضایی که خواستار تحقیق و تفحص شهردار تهران بودند سوالات خود را از قالیباف مطرح کردند که در  این باره قالیباف و معاونان وی درباره سرمایه‌گذاری و نحوه آن توضیحاتی ارائه دادند.

دامادی با بیان اینکه موضوع تحقیق و تفحص همچنان در دست بررسی کمیسیون عمران است، گفت: 3 سوال کلی از سوی نمایندگان در حوزه تحقیق و تفحص از شهرداری تهران مطرح است که تاکنون برخی سخنان قالیباف را درباره سوالات شنیده‌ایم ولی هنوز به جمع‌بندی و نتیجه نرسیده‌ایم، لذا بررسی این تحقیق و تفحص همچنان ادامه دارد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۱۲:۲۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۱۷:۱۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۱۰:۵۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۰۹:۱۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۰۸:۰۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۱۰:۵۲
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ ۱۳:۴۵
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۲۰:۳۷
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ ۱۳:۲۴
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۷ ۱۴:۳۹
 
 
کلمات کلیدی : شهرداری تهران+کمیسیون عمران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.