نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 398654
اعلام جرم علیه منتشر کننده حکم پرونده کیارستمی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۳
رئیس هیئت بدوی سازمان نظام پزشکی، از اعلام جرم دادستان نظام پزشکی علیه منتشر کننده حکم پرونده کیارستمی خبر داد و گفت: تا زمانی که حکم قطعی نشود، کسی اجازه ندارد آن را اعلام کند.

دکتر ایرج خسرونیا در ارتباط با آخرین وضعیت حکم پرونده پزشکی مرحوم کیارستمی که در برخی رسانه های مجازی منتشر شده است، به مهر، گفت: حکم زمانی اعلام می شود که ۱۰ تا ۱۵ روز از ابلاغ آن گذشته باشد و نسبت به آن اعتراضی نشود.

وی با اعلام اینکه انتشار حکمی که قطعی نشده است، جرم است، تاکید کرد: دادستان نظام پزشکی علیه منتشر کننده حکم اعلام جرم کرده است.

خسرونیا همچنین از شکایت طرف مقابل پرونده پزشکی کیارستمی(بیمارستان و پزشک) خبر داد و گفت: با انتشار حکمی که هنوز قطعی نشده است، با آبروی افراد بازی کرده اند.

این در حالی است که برخی رسانه ها متن حکم پرونده پزشکی کیارستمی را منتشر کرده اند، که بر اساس آن برای پزشک مربوطه ۳ ماه ممنوعیت از طبابت عنوان شده است.

عباس کیارستمی کارگردان نام آشنای کشورمان، پس از یک دوره بیماری و انجام معالجات در ایران و فرانسه، ۱۴ تیر ۹۵ در کشور فرانسه درگذشت.
 
کلمات کلیدی : عباس کیارستمی، کیارستمی، قصور پزشکی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۲ ۲۱:۴۵:۱۸
دست بردارید (3961321) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۲ ۲۳:۵۰:۰۰
حالا این حکم بعد 10 روز قطعی میشود یا 15 روز !!
ثانیا دادستان انتظامی نظام پزشکی بعنوان زیر مجموعه سازمان نظام پزشکی چنین اختیاری برای اعلام جرم بر علیه اشخاص ندارد و این از وظایف دادستان های قوه قضائیه هست (3961461) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.