توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 426553
گمانه‌زنی‌ها از آمادگی کره‌شمالی برای جنگ
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۱
رهبر کره شمالی با انجام مجموعه‌ای از رزمایش‌های جدید موشکی، ارتش خود را برای یک نبرد آماده می‌کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از اکسپرس، کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی و ارتش خلق کره‌اش سیستم‌های راکتی چندگانه خود را طی رزمایش‌هایی مورد آزمایش قرار داد و نسبت به نتیجه آن ابراز خرسندی کرد.

در یکی از این رزمایش‌ها که به صورت شبانه برگزار شد خلبانان می‌بایست به اهداف تعیین شده‌ای حمله می‌کردند که نتیجه این رزمایش به ویژه رهبر کره شمالی را خشنود کرد.

وی درباره این رزمایش گفته است، هدف گیری دقیق این جنگنده‌ها وی را این گونه مجاب کرده که گویی این رزمایش  طی روز و نه در شب انجام شده است.

در همین حال نگرانی‌ها نسبت به حمله احتمالی کره شمالی به کره جنوبی به ویژه پس از دستور کیم جونگ اون، به سربازانش مبنی بر انجام تمرین در شرایط واقعی جنگ به شدت افزایش یافته است.

در همین حال سربازان ارتش کره شمالی همزمان با زمستان از ماه دسامبر آموزش‌های جنگی زمستانی خود را آغاز کرده‌اند در حالی که انتظار می‌رود رزمایش‌های این کشور تا آوریل سال آینده ادامه یابد.

نگرانی‌های فعلی زمانی تشدید می‌شوند که سربازان پیونگ یانگ علاوه بر مجهز بودن به تسلیحات هسته‌ای، حمله به کاخ ریاست جمهوری کره جنوبی را نیز شبیه سازی کرده‌اند.
 
کلمات کلیدی : کیم جونگ اون + رهبر کره شمالی + کره شمالی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.