توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 466955
مهاجری: بازیکنانم را نمی‌بخشم، باخت به استقلال فنی نبود
تاریخ انتشار : شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۷
سرمربی پدیده گفت: ما به لحاظ فنی مغلوب استقلال نشدیم، بلکه به لحاظ شخصیتی مغلوب شدیم.

به گزارش خبرآنلاین؛ رضا مهاجری پس از پایان دیدار تیمش مقابل استقلال در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر گفت: خط دفاعی ما در این دیدار خیلی زحمت کشید، اما خط هافبک ما محو بازی استقلال شده بود. این در شرایطی بود که از دو هافبک دفاعی استفاده می‌کردیم ولی عملکرد آنها قابل دفاع نبود. ما استقلال را آنالیز کرده بودیم، اما بازیکنان ما باید باجنبه‌‌تر بازی می‌کردند.

وی افزود: بازیکنان به شرح وظایف خود عمل نکردند و کارهایی که در تمرین انجام داده بودیم، نتوانستند به نمایش بگذارندما باید شخصیت خودمان را به نمایش بگذاریم تا نتایج قابل قبولی بگیریم. نمی‌توانم بازیکنانم را ببخشم، چون در تمرینات کار کرده و شبیه‌سازی کرده بودیم. متاسفانه خط هافبک‌های ما نتوانستند کاری کنند و آنها را نمی‌بخشم. روی توپ‌های بلند باید به مدافعان کمک می‌شد، اما این اتفاق نیفتاد.
سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان در خصوص اخراج خود توسط داور گفت: اعتراضم به بازیکنان خودم بود، اما داور من را اخراج کرد.

مهاجری در مورد مصدومیت بازیکن خارجی خود که قبل از بازی از لیست خارج شد، تصریح کرد: او شرایط بازی کردن را داشت، اما در آخرین لحظه مصدوم شد و نتوانست بازی کند. ما نیاز به این بازیکن و همچنین دیگر بازیکن‌مان یعنی «مهربان» داشتیم تا به استقلال فشار بیاوریم، اما به دلیل مصدومیت نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. البته این مسئله توجیهی برای شکست نیست. ما به لحاظ فنی مغلوب استقلال نشدیم، بلکه به لحاظ شخصیتی مغلوب شدیم.

مهاجری در خصوص نتایج سینوسی پدیده عنوان کرد: 5 بازی خارج از خانه را بردیم و دغدغه سقوط هم نداریم، اما بازیکنان از این نظر اشباع شده بودند. ما از نظر فنی مشکل نداریم و فقط به لحاظ روانی دچار مشکل هستیم. به یک‌باره در 4 بازی سنگین قرار گرفته‌ایم و نداشتن شخصیت باعث ایجاد این نتایج سینوسی می‌شود.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا بیشتر سکوهای ورزشگاه در اختیار استقلالی‌ها قرار داشت، گفت: بلیت‌های جایگاه ویژه و زیر جایگاه نباید به حریف داده شود، اما امروز در اختیار استقلالی‌ها بود. بازی استقلال و گسترش فولاد بیشتر جایگاه‌ها در اختیار هواداران میزبان بود، اما اینجا (مشهد) چنین چیزی نیست و بیشتر سکوها در اختیار هواداران استقلال قرار داشت.جایگاهی که باید برای هواداران پدیده باشد، در اختیار استقلالی‌ ها بود.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان ادامه داد: باید از رسانه‌ها تشکر کنم که با همه این شرایط کنار تیم بودند. برای اینکه تیم به جایگاه بهتری دست یابد، نیاز به امکانات است. مربیانی چون پرویز مظلومی، فرهاد کاظمی و کریمی به مشهد آمدند، اما هیچ اتفاقی نیفتاد و سهمیه نگرفتیم. اگر به لحاظ امکاناتی پیشرفت کنیم، نتیجه پیشرفت‌ها را خواهیم دید.
 
کلمات کلیدی : باشگاه استقلال+باشگاه پدیده مشهد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.