نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 372850
تاکید علی‌عسکری به ترویج کالای ایرانی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۲
رئیس سازمان صداوسیما بابیان اینکه این رسانه باید در زمینه اقتصاد مقاومتی فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی کند، گفت: ترویج کالای ایرانی در رسانه ملی در راستای اجرا و تحقق اقتصاد مقاومتی اهمیت زیادی دارد.

به گزارش فارس، عبدالعلی علی عسکری عصر امروز در آیین افتتاح ساختمان صداوسیمای خراسان شمالی بیان داشت: رسانه ملی ظرفیتی توسعه محور است و در کنار سرگرمی رسانه‌ای، توسعه محور است و باید آسیب‌ها را به مردم معرفی کند.

وی بیان داشت: رهبری امسال را سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نام‌گذاری کرده است و رسانه ملی آماده انعکاس اقدامات انجام‌شده در این زمینه است و ترویج کالای ایرانی در اجرای اقتصاد مقاومتی بسیار بااهمیت است که صداوسیما باید در این زمینه فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی کند.

علی عسکری یکی از مشکلات حوزه اقتصادی را قاچاق کالا عنوان کرد و گفت: نباید بگذاریم تا کالای قاچاق وارد کشور شود چراکه به اشتغال و اقتصاد آسیب وارد می‌کند.

وی با اشاره به افتتاح سایت صداوسیمای خراسان شمالی در بجنورد اظهار کرد: امروز که این ساختمان در استان افتتاح شد، تراز صداوسیمای استان را بالا می‌برد و خوشبختانه فناوری‌های جدیدی در آن نصب‌شده است.

وی ادامه داد: یکی از پدیده‌هایی که در سازمان ایجادشده است خبرگزاری صداوسیما است که اولین خبرگزاری که در استان‌ها شکل گرفت در خراسان شمالی بود.

رئیس سازمان صداوسیما با اشاره به اینکه رسانه یک یار برای دستگاه‌های اجرایی بوده و همواره اهل تعامل است تاکید کرد: اساسا ما کمک‌کار همه دستگاه‌های خدوم بوده و با آنان همراه خواهیم بود.

وی گفت: اساسا رسانه‌ ملی در زمینه‌های اجرایی باید همراه با مسوولان باشد و هر کاری که لازم باشد انجام می‌شود و یک‌زمانی باید صدای مردم به مسوولان برسد و در زمان دیگر باید پیام مسوولان به مردم برسد که باید انجام شود.

علی عسکری با یادآوری اینکه خراسان شمالی یک استان کشاورزی است که باید به آن توجه شود بیان داشت: صداوسیما این استان باید صدای کشاورز و صنعتگر را برساند.

وی بیان داشت: امروز توفیقی بود تا علاوه بر پتروشیمی از شهرک صنعتی بجنورد هم بازدیدهایی را داشته باشیم و با مشکلات صنعتگران آشنا شویم.
 
کلمات کلیدی : صداوسیما+علی عسکری
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۰۸:۰۳:۴۳
اول با ید به تولیدکنندگان ترویج ساخت کالای با کیفیت کرد بعد مردم خود به خود میرن سراغ کالای ایرانی (3827207) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.