نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 269152
ارتش ایران هر تهدید‌کننده را پشیمان می‌کنند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۰
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت:اقتدار و آمادگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز در حدی است که می تواند هر تهدید کننده را از کرده خود پشیمان کند.

به گزارش ایرنا، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان چهارشنبه شب در آیین اختتامیه گروه معارف جنگ شهید صیاد شیرازی در حسینیه امیرالمومنین (ع)تیپ ۷۲ شهید کوکبیان دوکوهه در اندیمشک افزود: آمریکایی ها بر اساس راهبرد عملیات بدون تماس افغانستان و عراق را اشغال کردند و در آب های سواحل خلیج فارس حضور پیدا کردند تا ایران را مجبور به تسلیم کنند.

وی افزود: ملت ایران و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با هدایت و رهبری هوشمندانه فرمانده معظم کل قوا، نقشه آمریکایی ها را خنثی کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: آمریکایی ها امروز تغییر راهبرد داده و با تشکیل و حمایت از گروهک های تروریستی و تکفیری نقشه شوم خود را در عراق و سوریه و دیگر کشورهای اسلامی دنبال کرده و علیه بشریت جنایت می کنند.

آیین اختتامیه گروه معارف جنگ سپهبد شهید صیاد شیرازی با حضور دانشجویان دانشگاه های افسری آجا ارتش، فرماندهان و پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس و جمعی از خانواده معظم شهدای ارتش، سپاه و نیروی انتظامی در حسینیه امیر المومنین (ع) تیپ ۷۲ شهید کوکبیان دو کوهه برگزار شد.

در این آیین از خانواده معظم شهدا قدردانی شده و از دانشجویان ممتاز دانشگاه افسری آجا نیز تجلیل به عمل آمد.
 
کلمات کلیدی : ارتش ایران+تهدید
 
احمد
۱۳۹۴-۰۲-۱۰ ۱۰:۲۱:۵۱
پاینده باد سرزمینم ایران / (2859102) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۲-۱۰ ۱۱:۱۳:۵۵
قبل از ارتش ایران باید سیاستمداران ما تهدیدات را از بین ببرند و تهدید کننده ها را پشیمان کنند. چون اگر کار به ارتش و سپاه کشیده شود هزینه ان برای ملت بسیار گزاف خواهد. (2859175) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.