نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 509452
حداقل و سقف حقوق‌ها مشخص است
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۱
حجت الاسلام حسن نوروزی اظهار کرد: نجومی بگیران تبرئه نخواهند شد و در همین راستا کیفر خواست صادر شده و دادگاه رسیدگی کرده و متخلفین بایستی پاسخگو باشند.

حجت الاسلام حسن نوروزی سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با طرقبه نیوز؛ اظهار کرد: نجومی بگیران تبرئه نخواهند شد و در همین راستا کیفر خواست صادر شده و دادگاه رسیدگی کرده و متخلفین بایستی پاسخگو باشند.

وی با بیان اینکه اقدامات اخیر دیوان محاسبات پشتوانه حقوقی نداشته افزود: حداقل و سقف حقوق ها مشخص است و در همین راستا بر اساس کیفرخواست صادر شده اقدامات حقوقی در حال پیگیری می باشد.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: دستگاه نظارتی مانند دیوان محاسبات یا به موضوع نجومی بگیران اشراف نداشتند یا مماشات و مسامحه کرده اند اما قوه قضاییه اعلام تخلف کرده است.

وی افزود: دستگاه قضایی پیگیر این موضوع است و تا ریال آخر حق و حقوقات مردم را اتخاذ می کند.

حجت الاسلام نوروزی تصریح کرد: از عامه مجریان فانون اعم از دستگاه قضایی و دولت خواستاریم همه افرادی که مشمول قانون مجلس می شوند را بر اساس قانون عمل و برخورد داشته باشند تا از اینگونه تخلفات جلوگیری شود.

وی ضمن تأکیر بر اجرای دقیق قانون توسط مجریان افزود: از دستگاه قضا نیز همین امر را خواستاریم تا بتوانیم در پرونده های فساد اینچنینی مقابله لازم را داشته باشیم.
 
کلمات کلیدی : حداقل حقوق+حداکثر حقوق
 
Germany
۱۳۹۶-۰۶-۱۷ ۱۸:۴۲:۲۹
دستگاههای نظارتی ودیوان محاسبات عدول کردن از وظیفه خود واز حق
مرم گذشته اند ومقصرند باید به مدیران آن در این قصور رسیدگی شود . (4550786) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۸ ۰۹:۱۳:۴۰
وقتي صحبت از حد اقل وسقف ميشود براي بازي دادن مردم است چون پاداش ها وحق ماموريت ها وكارت هاي غير نقدي در فيش حقوقي ثبت نميشود نجومي بگيران همچنان نجومي بگير هستند واين مردم هستند كه بايد زير بار تورم وگراني له شوند (4551129) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.