نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 205350
فراخوان کمک به یک مادر مبتلا به سرطان استخوان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۵۷
خیریه همت در آخرین پست خود نوشت:

خانم الهام.ا حدود ۴۰ سال سن دارد و یک دختر دبیرستانی دارد. در خانه ای کوچک در شرق تهران مستاجر هستند با ۱۰ میلیون ودیعه و ۵۰۰ هزار تومان اجاره ماهیانه .

از ۴ سال قبل مبتلا به سرطان استخوان شده اند. پس از انجام جلسات رادیوتراپی و شیمی درمانی دو سال بود بهتر شدند اما مجددا یکسال است که بیماری ایشان تشدید شده است. در این گیرودار متاسفانه سال گذشته همسرشان ایشان را طلاق داده است.

همسرشان طلاق را به بیمه اطلاع نداده و در قبال قبول حضانت دختر توسط مادر، بیمه را قطع نکرده است. مبلغ ۴۰۰ تومان از همسر بابت بیمه و نفقه دریافت می کند که بابت اجاره هزینه می شود. داروهایشان بسیار گران است ولی بیمه بخش عمده آن را می پردازد.

چند ماه است هر۲۰ روز یکبار یک شب در بیمارستان برای درمان بستری می شود. قبلا در یک دفتر فنی کار میکرده اند ولی الان به دلیل مشکلات بیماری امکان کار ندارند. کمی از سوی برادرشان حمایت می شوند ولی توانایی پرداخت همه هزینه های ایشان را ندارد.

همت کنید حداقل مبلغ ۴۰ میلیون ریال برای کمک هزینه های زندگی و درمانی این خانواده اختصاص دهیم.

تذکر مهم
در صورت عبور کمکها از سقف مورد نیاز صرف موارد بعدی خواهد شد.

* بینندگان محترم، با تشکر از حسن توجه شما، فعالیت های خیرخواهانه این موسسه کاملا مورد تایید «الف» می باشد.

برای کمک اینجا کلیک کنید
 
علی
۱۳۹۲-۰۸-۲۶ ۱۵:۵۷:۳۳
می خواستم از سایت الف بپرسم که آیا این موسسه خیریه مورد اطمینان شما هست ؟ (1779512) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.