توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491858
سردار جزایری: پاسخ یاوه‌گویی مقامات آمریکایی را در میدان عمل می‌دهیم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۳
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با اشاره به سخنان مقامات آمریکایی گفت: آن‌ها به شکل کودکانه‌ای هر از چندگاهی آرزوهای خود را در مورد ایران تکرار می کنند. این در حالی است که جمهوری اسلامی ایران در چارچوب اهداف و سیاست‌های تعریف شده خود، بیرون راندن بیگانگان از منطقه را به طور مستمر ادامه می دهد و در پیموندن این راه مقدس کمترین تردیدی ندارد.

به گزارش ایسنا، سردار سرتیپ پاسدار سید مسعود جزایری افزود: رویاهای مضحک آمریکایی‌ها در مورد سرنگونی جمهوری اسلامی ایران، غیر از هذیان‌های آشفته چیز دیگری به حساب نمی‌آید و ما از این‌که آن‌ها این‌گونه خود را مشغول کرده‌اند هیچ نگرانی نداریم.

وی تاکید کرد: کشوری که به مردم و جامعه انقلابی و رشد یافته خود متکی است تحت تاثیر بوق‌های تبلیغاتی و عملیات روانی و یا توپ و تانک دشمن قرار نمی‌گیرد.

وی در قسمتی دیگر از سخنانش در مورد تحریم‌های جدید آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: برنامه‌هایی داریم که خسارت آن برای آمریکا از فراوانی زیادی برخوردار است.
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۰۷:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۸ ۰۶:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۸ ۰۲:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۰۸:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۰۲:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۲ ۱۱:۳۳
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۸ ۱۶:۳۹
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۶ ۰۸:۲۴
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۷ ۱۱:۱۸
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۷ ۰۸:۰۸
 
 
کلمات کلیدی : آمریکا، ایران، سردار جزایری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.