نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 340756
فارس به نقل از یک منبع آگاه: مذاکرات جدی با کرسنت برای تهاتر جریمه ایران با گاز میدان سلمان
تاریخ انتشار : جمعه ۶ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۵
یک منبع آگاه گفت: مذاکرات جدی ایران و کرسنت برای صادرات بخشی از گاز میدان سلمان ادامه دارد.

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با فارس با اشاره به مذاکرات جدی ایران و کرسنت به منظور صادرات گاز میدان سلمان گفت: مسئولان ارشد صنعت نفت به دنبال صادرات گاز میدان سلمان هستند تا بتوانند باوجود اینکه ایران در دادگاه لاهه محکوم شده است به جای پرداخت جریمه نقدی این جریمه با گاز میدان سلمان پرداخت شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا صادرات گاز این میدان براساس همان قرارداد اول کرسنت اجرایی می‌شود،گفت: هنوز چیزی مشخص نیست اما مذاکرات سخت و فشرده بین مسئولان صنعت نفت وکرسنت در حال انجام است و انتظار می‌رود که قیمت قرارداد اصلاح شود.

این منبع مطلع اظهار داشت: ظاهرا مسئولان مذاکره کننده به دنبال این هستند که در سال ۹۵ بتوانند مذاکرات با کرسنت را نهایی و اجرایی کنند.
کلمات کلیدی : فساد کرسنت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۰۶ ۱۶:۱۲:۴۵
اینم از دستاوردهای دولت مهرورز!!!
پولی که بابت صادارات گاز می بایست صرف عمران و آبادانی کشور شود با بی تدبیری باید صرف پرداخت جریمه شود!! (3616391) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۱-۰۶ ۱۹:۰۲:۳۷
تو اصلا میدونی کرسنت دستپخت کیه؟ (3616515) (alef-13)
 
سروش
Romania
۱۳۹۵-۰۱-۰۶ ۱۹:۱۰:۱۷
صادرات گاز به کدام کشور؟زمانی که گاز ما خریداری ندارد و گاز همین میدان سلمان در فلر میسوزد چرا مانع از صادر کردن ان شدید؟؟؟گاز میدانهای یاداوران و ازادگان و جفیر هم در فلر میسوزد. هر بار فلر این میدانها را میبینم حسرت میخورم که جرا گازی که میشد حتی با قیمت پایین ان را صادر کرد ان را اتش زدیم. متاسفانه اقایان از کرسنت چیزی نمیدانند و هر روز ان را در خبرگزاریها مطرح میکنند. بارها به عنوان کارشناس ارشد در صنایع نفت و گاز در الف نوشتم اما در سایت الف فقط نظرات مخالف اقای زنگنه منتشر میشود (3616517) (alef-13)
 
Taiwan
۱۳۹۵-۰۱-۰۷ ۲۱:۰۴:۳۶
متاسفانه منافع ملت در دولت قبل دستخوش بد اندیشی یک سری تند رو شد و این قرارداد سودآور عاقلانه تبدیل به خسارت شد. (3617437) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.