نظر منتشر شده
۱۱۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 330351
روحانی در مراسم اعطای نشان لیاقت به مذاکره‌کنندگان؛
اولاند گفت سال ۲۰۱۲ قدرت‌های بزرگ برای ساعت و روز حمله به ایران در حال مشورت بودند/ شب توافق ژنو مانند شب عملیات کربلای 5 سخت بود
بخش خبری الف، 19 بهمن 94
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۱
رییس جمهور تصریح کرد که فرو ریختن ساختمان تحریم و دیوار بی اعتمادی در برابر جهان افتخاری نه از آن احزاب و دولت‌ها، بلکه افتخاری از آن ملت بزرگ ایران است.

حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان صبح امروز(دوشنبه) در مراسم تجلیل از خانواده شهدای هسته ای و افتخارآفرینان برجام، با بیان اینکه امروز روز پرافتخاری برای ایران است اظهار کرد: ‌امروز روز پرافتخاری برای ایران است تا ادای وظیفه نسبت به کسانی که رنج و سختی و مشکلات را به جان خریدند تا رنجی از دوش مردم بردارند داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه هر چه داریم از امام خمینی (ره) داریم خاطر نشان کرد‌: استقلال، سربلندی، عزت و پایمردی و اعتماد به نفسی که امروز داریم همه از امام خمینی(ره) است.

روحانی همچنین به گرامیداشت یاد امام و شهدای دفاع مقدس، و شهدای فن‌آوری صلح آمیز هسته‌ای خاطر نشان کرد‌ : شهدای هسته‌ای عالمانه، آگاهانه و دلاورانه این راه پر خطر را برگزیدند و ذره ای از راه پر خطر خود عقب ننشستند. اگر ده‌ها شهید در این راه می‌دادیم باز هم دانشمندان ما راه عزت و سربلندی را رها نمی‌کردند.

روحانی اظهار کرد:‌ امروز روز شکرگزاری در برابر خدای کریم، حکیم، علیم و عزیز است. من شک ندارم اگر در این صحنه نمایندگان ملت در برابر قدرت‌های جهانی پیروز شدند ، همه ناشی از عنایت خدای متعال ، دعای صالحان و خانواده‌های شهدا بوده است.

روحانی در ادامه صحبت‌های خود به مقاومت، ایستادگی و وحدت مردم در مقاطع تاریخ انقلاب اشاره و اظهار کرد: هر کجا که همه با هم بودیم پیروز شدیم و هر کجا که شیطان توانست حتی برای چند روز میان مردم بزرگ فاصله ایجاد کند سرافکنده شده ایم.

وی تصریح کرد:‌یک ملت منسجم ، متحد و بزرگ و سرافراز همواره افتخار آفرین است.

رئیس جمهور کشورمان در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به فشار کاری بالایی که در ایام مذاکرات هسته‌ای وجود داشت، گفت: روزها و ساعات بسیار دشواری را پشت سر گذاشتیم، به همان اندازه که تصمیم‌گیری در عملیات‌های کربلای ۴ و ۵ سخت و سرنوشت ساز بود به همان نسبت شب توافق ژنو برای ما سخت بود. در آن شب از ابتدای شب تا ۵ صبح با مذاکره کنندگان در تماس بودیم و حرف زدیم، اما راه را گم نکردیم و دراین مسیر خدا ما را تنها نگذاشت.

وی با اشاره به نقش مقام معظم رهبری در مسیر به نتیجه رسیدن توافق هسته‌ای گفت: در کنار لطف خدا و ایستادگی مردم، رهنمودهای مقام معظم رهبری نقشی اساسی در حصول توافق داشت. هر گاه که ما از ایشان درخواست جلسه‌ای داشتیم و مشورت می‌خواستیم ایشان هیچ گاه دریغ نکردند و همه تجربیات خود را در اختیار ما گذاشتند و ما را هدایت کردند. ایشان چارچوب های مشخص و دقیقی پیش پای مذاکره کنندگان قرار دادند و مذاکره کنندگان نیز چنانچه لازم بود شبانه روز تلاش کردند و سختی‌های بسیاری را تحمل کردند تا حرفی از مقام معظم رهبری روی زمین نماند.

رئیس جمهور با بیان اینکه من از وزیر خارجه خواستم که نگذارد حرفی از مقام معظم رهبری روی زمین بماند ادامه داد: ظریف با شهامت ، توانمندی و ایستادگی و کاردانی خود این کار بزرگ را انجام داد .

روحانی با تاکید بر این که اگر رهبری نبود انسجام و وحدت ملی نیز نبود و دستاوردهای ما در حدی که امروز مشاهده می‌کنید نبود و شاید اصلا دستاوردی نداشتیم اظهار کرد: در کنار ۳ پایه لطف خدا، مقاومت مردم و رهبری مقام معظم رهبری ، کاردانی کاردانان و افراد با تجربه و همچنین همت و ایستادگی آنها باعث شد که نتیجه پرونده هسته‌ای به آنچه که امروز هست برسد . اگر مردانی با چنین دانش و آگاهی نبودند، این کار بزرگ امکان پذیر نبود.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد:‌ اگر دولت یازدهم هنری داشته هنرش این بوده که توانسته بهترین‌ها را برای این مصاف انتخاب کند و اگر این ها نبودند، کار بسیار سخت می‌شد.

به گزارش ایسنا، روحانی در ادامه به نقش کارشناسان فنی و رئیس سازمان انرژی اتمی در پیشبرد مذاکرات هسته‌ای اشاره و اظهار کرد:‌ در مسیر راهی که وزارت خارجه طی می‌کرد نیاز داشتیم که سازمان انرژی اتمی که از ابتدا در کنار مذاکره کنندگان بود ، با تمام توان فنی خود وارد مذاکره شود و مشاهده کردیم که از روزی که آقای صالحی در کناردوستان مذاکره کننده قرار گرفت گشایش جدیدی در بخش فناوری آغاز شد.

روحانی ادامه داد: در ادامه مسیر به نقطه‌ای رسیدیم که نیاز به یاری دیگران بود و دراین هنگام وزیر و کارشناسان وزارت دفاع به صحنه آمدند وموضوع بسیار مهمی که آن تهمت ناروایی بود که همواره صهیونیست‌ها و استکبار به ما وارد می‌کردند و نیز گره کور پی ام دی را حل و فصل کردند.

روحانی همچنین به اقدامات تیم اقتصادی دولت به مدیریت نهاوندیان اشاره کرد و گفت:‌اگر اقدامات این تیم نبود ما نمی‌توانستیم با روشی که امروز از تحریم‌های اقتصادی عبور کردیم، عبور کنیم.

روحانی ادامه داد:‌اگر در ۳۰ ماه مذاکره ستاد اقتصادی دولت قادر به مهار تورم نبود و نمی‌توانست که شرایط رشد اقتصادی را از منفی ۶.۸ به رشد +۳دهم درصد برساند و آرامش را به بازار بیاورد، ما در مذاکرات موفق نبودیم.

روحانی همچنین به نقش وزارت اطلاعات و دستگاه های دیگر در روند حصول توافق هسته‌ای اشاره و خاطر نشان کرد:‌اگر نیروهای مسلح امنیت کشور راحفظ نمی‌کردند سربازان رشید ما در بغداد ، سامرا، فلوجه، تکریت و رمادی ایستادگی نمی‌کردند و همچنین اگر در دمشق و حلب به ملت سوریه کمک نمی‌کردند و اگر شهامت ارتش، سپاه، بسیج، ناجا و وزارت اطلاعات نبود امروز امنیتی نداشتیم که بتوانیم به این خوبی مذاکره کنیم.

روحانی با تاکید بر اینکه این افتخارات نه کارحزبی و دولتی بلکه افتخاری ملی است اظهار کرد:‌ بی تردید فرو ریختن ساختمان تحریم و دیوار بی اعتمادی در برابر جهان که من از دو سال پیش ترک‌های آن را مشاهده کردم ، افتخاری نه از آن احزاب و دولت‌ها بلکه افتخاری از آن ملت بزرگ ایران است.

روحانی اظهار کرد: دشمنان ما فکر می‌کردند که با فشار و تحریم می‌توانند ملت را تسلیم کنند اما من در مراسم تحلیف خود به جهانیان خطاب کردم که در برابر ملت ایران باید راه تکریم را برگزینند.

رئیس جمهور با تاکید بر این که تنها دلیل پیروزی در برجام این بود که دشمن راه تهدید و تحریم را کنار گذاشت و راه تکریم و تجلیل از ملت را برگزید گفت: دنیا فهمید که در برابر ملت ایران راه دومی وجود ندارد؛ گرچه آنها می‌خواستند که جنگ را بر ما تحمیل کنند و حتی رئیس جمهور فرانسه نیز گفت که در سال ۲۰۱۲ سران قدرت‌های بزرگ برای ساعت و روز حمله به ایران در حال مشورت بودند اما امروز می‌بینیم که همه آنها برای مشارکت با ایرانیان با یکدیگر مشورت می‌کنند.

روحانی با اشاره به برخی انتقادات به دولت اظهار کرد:‌ بر خلاف آنچه که برخی کودکان می‌گویند آنکه پس از برجام ما برای ملت ایران خواهیم گرفت کالای ساخته شده‌ی خارجی به جای کالای داخلی نیست، بلکه ما سرمایه، فناوری و مشارکت برای تصاحب بازارهای جدید راخواهیم گرفت.

وی با بیان اینکه ملت خواهند دید که دولت یازدهم از روز اول راست گفته است اظهار کرد: به ملت دروغ نگویید، ملت خواهند دید که ما از روز اول راست گفته‌ایم و هر آنچه که به مردم وعده داده‌ایم با یاری خداوند انجام داده و خواهیم داد.

رئیس جمهور با بیان اینکه به لطف خدا ناوگان حمل و نقل ایران را توسعه خواهیم داد اظهار کرد:‌ نخواهیم گذاشت که مردم در هواپیماهای کهنه با ترس و لرز بنشینند و تحقیر شوند . دولت یازدهم ناوگان حمل و نقل هوایی، زمینی و ریلی را توسعه خواهد داد و قطارهای پرسرعت و مدرن برای سلامت و راحتی ملت ایران خواهیم آورد.

روحانی افزود: ‌این‌ها از نتایج توافق است و هر چه می‌خواهند بد بگویند ؛ این راه ملت است .

رییس جمهور خاطر نشان کرد: ‌برخی به ما می‌گویند حال که برجام انجام شده، دولت برای ملت رفاه بیاورد؛ این در حالی است که مگر ما برجام آورده‌ایم؟ برجام را ملت آورده‌اند و ما خادم مردم بودیم . برجام را خدا آورده و همان خدا نیز برای ملت سربلندی و رفاه بیشتری خواهد آورد. ملتی که توانست برجام را بسازد کشور را نیز خواهد ساخت.

به گزارش ایسنا، رئیس جمهور کشورمان در ادامه به اعطای نشان‌های لیاقت و خدمت به اعضای تیم مذاکره کننده هسته‌ای و تعدادی از مسئولان کشور اشاره کرد و گفت: امروز ما به ظاهر به برخی از دوستان و به نمایندگی از سایرین نشان و مدال دادیم اما آنهایی که نشان گرفتند وجود و سخنانشان خود مدالی برای ملت است. با این وجود من این نشان‌ها را به عنوان رئیس جمهور ایران و به نمایندگی از اراده ملی به خادمان ملت تقدیم و اهدا کردم.

روحانی همچنین با تاکید بر نفوذ و مقبولیت رهبری ایران در دنیا اظهار کرد: آیا این افتخار نیست که رییس جمهور آمریکا که به ظاهر بالاترین قدرت اقتصادی و نظامی دنیا را در اختیار دارد، در برابر فتوای رهبر انقلاب اسلامی سر فرود بیاورد؟ او گفت:‌ به صلح آمیز بودن برنامه هسته‌ای ایران به خاطر فتوای تاریخی رهبر ایران اعتماد می‌کنیم.

رئیس جمهور اظهارکرد:‌ این ارمغانی است که دنیا هم رهبری رهبر را به خوبی می فهمد و هم فتوا را می‌فهمد و می‌داند فتوا در یک جامعه اسلامی چه جایگاه بلند و بزرگی دارد.و می‌داند که اگر رهبر انقلاب در ایران سخنی گفت و قولی داد دنیا باید به این سخن و قول اعتماد کند.

روحانی ادامه داد: آیا نباید به خاطر این که امروز دنیا فهمید صهیونیست‌ها نسبت به ایران دروغ گفتند و دروغ گویی آنها اثبات شد افتخار کنیم و افتخار کنیم که ملت ایران در تاریخ راستگو بوده و دشمنان ما دروغ گو بوده‌اند.

روحانی اظهار کرد:‌ این یک افتخار است برای جمهوری اسلامی ایران که شورای امنیت برای نخستین بار در تاریخ ۷۰ ساله سازمان ملل ۶ قطعنامه فصل هفتم خود را بدون اجرا ملغی اعلام می‌کند.

رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت خروج ایران از فصل ۷ منشور سازمان ملل خاطر نشان کرد:‌من در ابتدای مذاکره به اعضای تیم گفتم که شرط من برای توافق ، لغو قطعنامه‌های سازمان ملل است و امروز مشاهده می‌کنیم که با ایستادگی ملت ایران این پیروزی برای مردم ما به ارمغان آمد.

روحانی همچنین با تاکید بر این که اعضای تیم مذاکره کننده هسته‌ای در تحقق این افتخار ملی انجام وظیفه و فداکاری کرده‌اند اظهارکرد: اعضای این تیم را هیچ سخن ناروایی از مسیر خارج نکرد و آنها هیچگاه ناراحت نشدند و خشم خود را فرو بردند آنها اراده‌شان را آهنین کردند و درتاریخ ملت برگی زرین آفریدند.

روحانی در پایان صحبت‌های خود با تقدیر از علما مراجع و روسای قوای مقننه و قضاییه خاطر نشان کرد:‌ از دکتر لاریجانی که در روزهای پر فراز و نشیب یاری‌مان کردند و همچنین از شورای امنیت ملی و همچنین سازمان انرژی اتمی، وزارت خارجه و دست اندر کاران و همچنین روسای جمهور پیشین آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، حجت‌الاسلام و السملمین سید محمد خاتمی و آقای احمدی‌نژاد به خاطر تلاش‌هایی که در دولت‌هایشان برای خدمت به مردم انجام داده‌اند، تشکر می‌کنم.
 
کلمات کلیدی : روحانی+مذاکرات هسته ای+ظریف+اجرای برجام
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۲:۳۷:۵۰
مبارک ظریف و صالحی باشه. واقعاً حقشون بود (3531294) (alef-13)
 
گنجی
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۳:۰۵:۲۸
عجیب ترین مدال مدالی است که به دکتر صالحی داده اند

تا کنون سابقه نداشته کخ کسی برای تخریب بنیان ها و روش ها و اجزای

سازمان تحت مسئولیت خود مدال (شجاعت!!!) دریافت کند


از ظریف و غیره که نمی شود انتظاری داشت آنها جوری مرعوب غذب بودند که گ

فکر می کنند قرار بوده آمریکا به ما حمله کند و ایشان جلو حمله!!! را گرفته اند

ولی دکتر صالحی از عجایب روزگار است

مثل این است که فرمانده لشکری کل نظام لشکر خود را متعمدا از بین ببرد و جایزه هم بگیرد (3533267) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۲:۳۸:۵۶
پناه بر خدا از تزویر!!! (3531298) (alef-13)
 
جسمانی
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۲:۳۹:۲۴
روحانی جان !
مملکت به بازار مصرف کالاهای خارجی تبدیل نشود ، شانس اووردیم !!!! (3531301) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۳:۰۰:۱۴
الان مگه بازار مصرف کالاهای کجاییه؟ (3532541) (alef-13)
 
ايراني
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۷:۴۴:۵۱
خيلي خوبه كه شما نگران اين موضوع هستيد. اصلا همه بايد نگران باشيم. ولي وقتي بيش از 800 ميليارد دلار نابود شد چرا صدايي از هيچ جا درنيامد؟ صداي يك سري به گوش كسي نرسيد وگروهي هم كه سكوت كرده بودند. برخي هم استفاده مي‌كردند. قدر اين دولت را -حداقل از اين نظر كه هر چه مي‌خواهيد در تريبونهاي رسمي به او ميگوييد- بدانيد. خوب است كه دايم به دولت نهيب بزنيم مبادا پولها را به باد دهد ولي لااقل پيش وجدان خود قبول كنيد كه اگر اين كار را در آن 8 سال كذايي كرده بوديم الان وضع متفاوت بود. (3532634) (alef-13)
 
حسنی
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۸:۴۴:۰۹
فک کنم چین هم یه مملکت خارجی باشه
از ده سال پیش شدیم بازار مصرف کالاهای چینی
حالا این حرف شما رو نمیدونم چیکار کنم؟ (3532720) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۰:۵۸:۵۸
منظورتون که هواپیما نبود ؟!! (3532943) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۲:۴۵:۱۳
نخ اینکه در حال حاضر کالا های ایرانی کشور رو پر کردند (3533204) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۲:۴۱:۵۳
اگر واقعا حرف آقا برایتان مهم است، در مسائل اقتصادی هم نگذارید حرف ایشان روی زمین بماند. (3531304) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۲:۵۴:۴۳
کشور به این عظمتی آدم خجالت می کشد که میوه از خارج وارد می شود.

آقا به در گفت که دیوار بشنود؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ (3533238) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۷:۳۱:۴۷
خدا صبر بده حضرت آقا را و عمر طولانی انشالله (3533901) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۷:۳۸:۳۸
خدا به حضرت آقا و یارانش صبر و طول عمر عنایت کند انشاالله (3533916) (alef-13)
 
پدر صاحب 3 فرزند تحصیلکرده مجرد بیکار
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۲:۴۴:۵۱
جناب آقای روحانی ؛
اگر برای فرزندانِ جوانِ تحصیل کرده این مملکت شغل ایجاد شود ، ما میگوئیم : تیر تدبیر برجام دولت ، به هدف خورده است و اگر روزگار مردم همانند حالِ حاضر باشد ( فقر و بیکاری و تورم ) و همینطور ادامه پیدا کند ، دولت ِ حضرت عالی ، همان دولت نهم و دهم میباشد و لا غیر .
خلاصه اینکه ما نتیجه ( داشتن یا نداشتن تدبیر ) را در جیب مان میجوئیم . (3531313) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۲:۴۶:۱۷
عجیب نیست، برجام یک مقدار زود اجرایی شد؛ باید تا انتخابات طول می کشید اجرایی شدنش تا استفاده حداکثری از آن به نفع انتخابات بشود، حالا هم که این اتفاق نیفتاد، دوستان مجبورند هر روز به یک عنوان، یادی از برجام کنند تا مردم آن را فراموش نکنند و در ریختن آرا به صندوق آن برجام را به یاد داشته باشند! (3531321) (alef-13)
 
محبی / قم
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۲:۴۶:۲۳
تا این لحظه ما هیچ دستاوردی از برجام ندیدیم .
به غیر از سفر مسئولان چند تا کشور خارجی (3531322) (alef-13)
 
farrokh
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۰:۲۳:۳۰
مشکلاتی که دولت نهم ودهم به بار اورد را شما دوستان بنا دارید یک شبه حل شود ....کاغذ پاره نامیدن تحریم ها و نتایج اسفناک اقتصادی ان را نمی شود در چند ماه حل کرد...اندکی صبور باشید وانصاف داشته باشید (3532485) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۵:۲۵:۱۳
دوست عزیز اول باید مسئولان خارجی بیان بعد به توافق برسند بعد کارخونه بسازند بعد تجهیزات بیارن که جوونای مملکت برن سرکار. شما فک کردی تو دو ماه چه اتفاقی میفته؟ خواهشا منطقی برخورد کنید (3533644) (alef-13)
 
جواد حسینی
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۲:۴۷:۲۳
نتیجه توافق هسته ای را باید در سفره های مردم یافت (3531323) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۲:۴۹:۴۷
به آقای روحانی عرض می‌کنم مشکل ما طی 37 سال گذشته با شیطان بزرگ با دیپلماسی خنده قابل حل شدن نیست چرا که خاصیت گرگ و میش در این است که هیچ گاه امکان روابط حسنه بین آن‌ها قابل تصور نیست مگر در یک صورت که استحاله شوند و به شکل هم درآیند. حق و باطل، نور و ظلمت هیچ گاه در یک جا جمع نخواهند شد. اینکه می‌خواهید باز هم تجربه کنید فقط برای کشور هزینه درست می‌شود (3531331) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۲:۵۰:۱۱
آقای روحانی گفته است من پاسدار قانون اساسی هستم، ایشان یک وقتی آمدند گفتند خزانه خالی است. ولی الان هم که می‌گوید خزانه پر شده است باز دوباره همه را با خرید هواپیما به خارجی‌ها می‌دهد!! ما گرفتار مشکلات اولیه معیشتی هستیم هواپیما به چه درد ما می‌خورد. مگر چند درصد مردم توان سفر با هواپیما دارند! (3531333) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۲:۵۰:۲۵
خود اروپائیان هشدار می‌دهند اقتصاد اروپا در حال فروپاشی و آمریکا در حال اضمحلال است بنابراین هرگز خریدهای میلیاردی اخیر از اروپا برای کشورمان اشتغال ایجاد نمی‌کند بلکه فقط، نرخ رشد بیکاری را افزایش داده و کمر تولیدکنندگان داخلی را می‌شکند. (3531335) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۲۳:۱۱:۳۱
جوانان بیکار شما مگه هواپیما هم بلدن بسازن؟ (3532426) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۲:۵۰:۵۷
تفکر و مقایسه دو تیتر یک شما کنار هم نتایج جالبی می دهد: روحانی: به ظریف گفتن حرف آقا روی زمین نماند. آقا: انسان خجالت می کشد میوه خارجی وارد کشور شود. فتامل. (3531339) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۲:۵۵:۱۷
ما حصل برجام ؟! (3531353) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۲۳:۱۲:۱۵
ماحصلش رو طی دوسال اینده دررشد اقتصادی میبینی (3532427) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۲:۵۵:۴۳
مبارک ظریف و صالحی باشه. واقعاً حقشون بود (3531354) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۱:۱۹:۳۰
بله حقشون بود اون یکی قلب راکتور رو بتن ریخت مدال شجاعت گرفت یکی دیگه صنعت هسته ای کشور رو مقدار زیادی تعلیق کرد مدال لیاقت گرفت !! معنای شجاعت و لیاقت رو هم فهمیدیم (3532989) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۳:۱۰:۴۳
مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید (3533285) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۲:۵۷:۵۶
منویات رهبری را امروز بشنو آقای روحانی؛ کشور به این بزرگی و این همه تنوع اقلیمی، میوه وارد می کنیم...
یعنی واقعا جلوگیری از واردات میوه برای شما و ژنرال هایتان سخت تر از توافق با قدرت های جهانی است؟؟
آیا جلوگیری از واردات میوه هم منوط به اجرای برجام بوده است و تاکنون نمی توانسته اید برای آن کاری انجام دهید؟؟؟

کاش تنها به نفع خودمان، از منویات رهبری استفاده نکنیم... (3531366) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۳:۲۰:۴۶
آقای رئیس جمهور وقتی که یارانه خانواده مرا به ناحق قطع کردید و چهار ماه است که جواب اعتراضم را هم نمی دهید و بچه هام شام شب ندارند که بخورند کاش فکری هم برای این مسائل می کردید. و برجام برای ما هم شیرین می شد. (3531429) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۲:۰۲:۵۰
عزیزم شما کار هم بکن
نشستی فقط یارانه بخوری
از لحنت معلومه چقدر راست میگی
(3532530) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۷:۰۴:۱۵
شام شب ندارن تو اینترنت چی کار می کنی
برو کار کن (3532593) (alef-13)
 
مرتضی
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۳:۲۰:۵۶
احسنت بردولت و کلیه تیم مذاکرکننده به خصوص جناب آقای ظریف که با درایت و دیبلماسی فوق العاده دروغ گویان داخلی و خارجی و صهیونیست ها را ناامید کرد . (3531430) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۳:۲۴:۱۹
همه چی خوب...فقط این امار های نرخ رشد من هیچ وقت باور نمی کنم چون بازار یک چیز دیگه میگه.... (3531446) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۳:۴۱:۳۳
زنده باد تدبیر وقدر شناسی . (3531499) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۳:۵۱:۵۵
آفرین به این تشکر، در مسئولین ایرانی کمتر دیده می شود. معمولا همه قبلی ها را می کوبند! (3531524) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۹:۱۰:۴۸
نه که این دولت اصلا نکوبید؟؟؟!!! (3532763) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۴:۰۱:۴۱
کودکان و دروغ گوها هم به لیست توهین ها اضافه شد!!!!
متاسفیم روحانی!! (3531559) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۴:۰۷:۴۳
بايد اشتي ملي اعلام كنيم در فضاي برادري سرعت پيشرفت دو چندان ميشود (3531574) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۴:۱۰:۴۰
آقای روحانی زده تو خط مقاومت. جای تقدیر داره! (3531581) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۴:۱۲:۴۹
آفرین بر ادب و منش سیاسی محترمانه و متواضعانه رئیس جمهور و دولت . (3531589) (alef-13)
 
سلیمانی1404
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۳:۴۸:۳۲
اقای روحانی خودگویی و خود خندی عجب نا مرد و متقلب و هنرمندی

1 - تمام دستاوردهای هسته ای با یاد شهدای هسته ای پر از بتن شد

2 - وضعیت چرخ ساتریفیوژها و چرخ زندگیه مردم هم که تو صد روز چه
عرض کنمه هزار روز شده

3 - با پول ملت ایران اقتصاد صهیونیستهای ایتالیا و فرانسه از رکود خارج شده

4 - هواپیماهایی که قراره بیاد اولویت چندمه اقتصاد و مردمه ؟ البته احتمالا
اولویت اول مرفهین بی درده ، به قول کارشناسان پول این دوازده تا هواپیما
پول وام دومیلیون مسکن مهریه بد بخت بیچاره ست

5 - عاشورای امام حسین رو هم که به بدترین شکل تحریف کردی و در حقیقت
ریشه اسلام و تحریف کردی

6 - وضعیت فرهنگی ، ، ، ، تک خوانیه زنان در ایام محرم امام حسین و کنسرت
تک خوانی زنان در سکوت خبری
7 - وضعیت لایحه بودجه سال اینده که اینقد خراب کردید که از حد بیرونه

8 - قراردادهای نفتی جدید و یاداوری ترکمنچای

9 - وضعیت نقد پذیری شخص اقای روحانی که روشنترازخورشیده

10 - مجری انتخابات و حمایت علنی از یک جناح از عجایب تاریخیو دموکراسیه
مدل اقای روحانیه
11 - ماجرای قرارداد کرسنت و 000 000 000 000 180 صدوهشتاد هزار
میلیارد تومن دزدی از پول ملت ایران و زنگنه وزیر متهم دولت یازدهم و . . (3532550) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۱:۲۲:۱۵
ادب منش سیاسی محترمانه ومتواضعانه ایشان را درسخنرانی های ایشان از قبیل خظاب کردن منتقدان ایشان به ترسو بودن و برین به جهنم و کاسب تحریم یافته ایم (3532995) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۴:۲۷:۳۵
خداوکیلی نحوه صحبت کردن و قدرشناسی روحانی رو با رئیس جمهور قبلی مقایسه کنین.... چی کشیدیم تو اون 8 سال... خدایا (3531616) (alef-13)
 
آّبدارچی سیاسی
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۲۰:۴۴:۱۸
صحبت کردن که راحته بیا من تا فردا عین افلاطون برات صحبت می کنم ولی تأثیری در سفره من نداره
باور نداری بیا و ببین (3532241) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۴:۴۷:۴۴
درود بر روحانی و خاتمی
تشکر از احمدی نژاد برای چی؟ برای تحریمها و کارهای رحیمی و مرتضوی و بقایی؟ (3531642) (alef-13)
 
فرزند ایران
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۲۰:۴۳:۳۹
دو تا از خدمات دولت خاتمی رو نام ببر (3532240) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۲۲:۳۹:۲۲
اداره کشور با نفت ۱۴ دلاری با حداقل تورم ورشد اقتصادی نبود ،اختلاس های میلیاردی،ارتباط گسترده با دنیا بگم یا کافیه (3532387) (alef-13)
 
میلاد
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۰:۵۷:۵۹
خخخخ.اخه ادم لاهوش سیاستهای خاتمی بود ک نفتو کرد 14دلار .همونطور ک الان شد بیست دلار.ارتباط گسترده با دنیا؟!بله معلومه تو کدوم دولت تنش اساسی با دنیا سر مسله هسته ای ایرجاد شدو رفتیم تو محور شرارت و شورای امنیت و در همه چی رو تخته کردیم اخرش هم به هیچ کدوم از قولاشون عمل نکردن.کمی تاریخ بخونید.واقعا امان از ملت نادان (3532937) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۱:۲۹:۱۸
اداره کشور و 8 سال روزمره گی بدون سارندگی ودائما بازی های سیاسی بااین توجیه که توسعه سیاسی بر تو سعه اقتصادی مقدم است . راجعب ارتباط گسترده که زمان دولت اقای خاتمی ایران محور شرارت شد !! (3533012) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۱:۲۵:۴۳
تشکر از احمدی نژاد به خاطر این که این دولت با میراث احمدی نژاد معامله کرد زمان اقای خاتمی همین اقای روحانی وتیمش که ظریف هم بود برنامه هسته ای رو تعطیل کردن برای حدود سه سال احمدی نژاد امد ظرفیت هسته ای رو رسوند به چیزی مه قبل از دولت روحانی بود اقای روحانی دوباره امد با هم تیمیش ظریف دوباره قسمتهای زیادی از صنعت هسته ای رو تعطیل کردن حالا فهمیدی چرا تشکر از احمدی نژاد؟؟ (3533002) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۳:۲۰:۵۳
تشکر از احمدی نژاد برای هسته ای کردن

تشکر از احمدی نژاد که اگر ما را هسته ای نمی کرد 5 کشور پته ما را هم نمی خواندند.

تشکر از احمدی نژاد بخاطر اینکه کارهای رحیمی مربوط به دولت ایشان نبود و مربوط به دولت اصلاحات و سازندگی بود. (3533313) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۴:۴۸:۴۳
احمدی نژاد مچکریم (3531644) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۵:۱۳:۵۸
زنده باشی (3531686) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۵:۲۰:۴۸
خدمات احمدی نژاد چه بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (3531697) (alef-13)
 
فرزند ایران
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۲۰:۴۵:۰۸
خدمات این دولت غیر از پلمپ چی بوده ؟
اغماض در برابر تجاوز به نوجوانان ایرانی ؟؟؟ یا بی سابقه ترین رکود در تاریخ ایران ؟؟ (3532243) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۳:۲۸:۵۵
اگر خدمات احمدی نژاد نبود که برجامی وجود نداشت که دولت بخواهد به آن افتخار کند.
اگر احمدی نژاد نبود (کارهایش) الان داعش تو ایران بود و مشغول سر بریدن بود. (3533350) (alef-13)
 
سارا
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۵:۳۰:۴۷
درود بر رییس جمهور...ما قدر زحمات شما را میدانیم ...ان شالله ایران همیشه سربلند باشد (3531715) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۱:۳۱:۰۱
بله از زحمات ایشان پلمب بخش وسیعی از صنعت هسته ای کشور هست .اقای روحانی جواب این زحمت شما رو در انتخابات ریاست جمهوری خواهیم داد (3533015) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۵:۳۸:۱۲
برجام را خدا آورده........ (3531729) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۵:۵۵:۰۶
خدا خیرت دهد روحانی. به زندگی امیدوارمون کردید. به امید برجام داخلی (3531758) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۶:۴۱:۵۵
اولاند غلط کرده. اون زمانی که در باره ساعت و زمان حمله مشورت می کردند دوران فتنه 88 بود که به مشتی جیره خوار امید بسته بودن تا نیروهای نظامی رو از مرزها به شهر ها بکشونن و بعد حمله کنن. مثل نقشه ای که برای سوریه همین طور اجرا کردن.
این حرفها واسه اینه که ملت رو بترسونن که اگه از حقوقتون عقب نشینی نکنید چماق حمله نظامی بالا سرتونه و ممکنه بهتون حمله کنن پس بچه خوبی باشید و حقوق و استقلال و پیشرفتتون رو بی خیال شید که لولو خور خوره بهتون حمله نکنه. (3531835) (alef-13)
 
واقف
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۰:۰۹:۰۹
حسین جان آفرین

خدا این منافقین را با اولاند محشور کنه (3532852) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۱:۲۸:۱۳
2012 میشه 1391 شمسی. دوران فتنه سال 1388 شمسی بود. سه سال اختلاف زمانی دارد. (3533010) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۳:۵۰:۲۹
اولاند گفت چی گفت درگوش من گفت چی گفت داشتیم بهتون حمله می کردیم چی شد از احمدی نژاد ترسیدیم چرا چون خیلی نترس بود چرا چون 20 درصد اورانیوم ندادیم چی کار کرد خودش رفت درست کرد چرا حمله نکردید چون قوی شده بود چون ما را مجبور کرد که با شما مذاکره کنیم. (3533405) (alef-13)
 
سینا
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۷:۰۹:۰۱
اگر قدرتهای بزرگ سالهاست که این همه در فکر حمله به ایران و بر اندازی و ...

بودند و هستند پس چرا تا حالا موفق نشدند؟

چرا شما هنوز بر مسند کار هستنید؟ ایا شخصی امنیتی تر از آقای روحانی در این

مملکت تا کنون وجود داشته است؟ (3531885) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۷:۱۸:۴۳
احسنت بر روحانی

درود بر ظریف (3531904) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۷:۲۲:۵۳
ر خلاف آنچه که برخی کودکان می‌گویند آنکه پس از برجام ما برای ملت ایران خواهیم گرفت کالای ساخته شده‌ی خارجی به جای کالای داخلی نیست، بلکه ما سرمایه، فناوری و مشارکت برای تصاحب بازارهای جدید راخواهیم گرفت.
دوباره ادب اقای حسن روحانی گل کرد . (3531910) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۱:۳۴:۱۶
کدام فناوری و کدام تصاحب بازار های جدید؟ ما تجربه پژو رو در کشور داریم !!! این ره که تو می روی به ترکستان است (3533024) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۷:۳۶:۱۹
اولاند دیگه چیا گفت؟ (3531940) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۷:۳۷:۲۴
امریکا دیگه با اون امریکا دهه 90 و اوایل قرن 21 فرق می کند....و ان قدرت را ندارد اگر داشت مطمئن باشید هم به ایران،هم به سوریه حمله می کرد (3531943) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۲۱:۳۵:۴۵
آمریکا دهها سال با کوبا مشکل داشت و به کوبا حمله نکرد. یعنی قدرتش رو نداشت؟ (3532312) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۷:۴۱:۵۴
شب کربلای پنج همه به یاد رفقایشان که در کربلای 4 بدست عوامل آمریکا در منطقه شهید شده بودند به صبح رسید و شب توافق برای سربازان دیپلماسی ما برای آزاد شدن هر چه سریعتر سربازان آمریکایی صبح شد. (3531958) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۷:۴۴:۲۰
آقا خواهش میکنم بس کن، الان بیست و هفتمین ماهه که من کارخانه دار حتی یک ریال برداشت نکردم. بدهی بانکی هم ندارم . از ۲۸ کارگر فقط نگهبان را نگه داشتم.
چطوره که جنس چینی ارزانتر از پول آلومینیومی که ایرالکو میفروشه، در ایران هست و قیمت محصولش از قیمت مواد کمتره، من خودم شاهد اعتیاد کارگ بیکار شده واحد خودم بودم.
تا چند سال شما از هم تعریف میکنین و به هم مدال میدین؟ (3531965) (alef-13)
 
سعید
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۷:۵۴:۰۴
اگر برجام فتح الفتوحی است که آقای روحانی توصیف می کند اولا، مردم باهوش و تیزبین ایران باید این پیروزی بزرگ را با همه وجود خود لمس کرده باشند، و به محض اعلام توافق باید بزرگترین جشن مردمی برای آن بر پا میشد. مگر پیروزی این چنینی کمتر از پیروزی در مسابقه فوتبال با امریکاست ؟؟!!! اما هیچ اتفاقی نیافتاد. و آب از آب تکان نخورد. ثانیا، در هر فتح الفتوحی ، یک طرف پیروز قطعی است و طرف مقابل ، شکست خورده قطعی، در حالی که در برجام، امریکا و اروپا خود را برنده اصلی توافق برجام می دانند، آیا اصطلاح ساختگی برد برد آقای روحانی با فتح الفتوح بودن برجام می سازد ؟؟!!! یا اینکه ساختن این اصطلاح از قبل به این دلیل بوده که آقای روحانی از قبل میدانسته که از برجام فتحی حاصل نمی شود تا چه رسد به فتح الفتوح. ثالثا، اگر برجام فتح الفتوح است و باید به ۳۵ سردار دیپلماسی و اقتصاد نشان لیاقت درجه یک داد، باید به این مجموع ، سردار اصلی دیپلماسی یعنی جناب آقای روحانی هم افزوده میشد و رهبر معظم انقلاب به سرداران فاتح ، نشان لیاقت می دادند رابعا، تفاوت فاحشی بین توصیف شما و توصیف رهبری از برجام وجود دارد، گاهی این توصیف ها متناقض است، و قطعا یکی درست و دیگری ،ناصواب است، مردم هم بالعیان توصیف های رهبری را منطبق با واقعیات می بینند ، و توصیفات شما از برجام از قبیل سخنرانی ها و عده های توخالی شماست که تحقق خارجی ندارد. خامسا، در شعارهای انتخاباتی ، چطور صدها وعده توخالی به مردم دادید که مشکلات اقتصاد ی مردم را در چند دوره ۱۰۰ روزه حل کنید، آن روز چرا نمی گفتید مشکلات اقتصادی مردم را خدا حل می کند حالا از یک سو از برجام که نه به بار است نه به دار شما بهره برداری سیاسی و تبلیغاتی می کنید و از سوی دیگر می فرمایید برجام کار ما نبود کار خدا بود ، مشکلات اقتصادی مردم را هم خدا حل کند. سادسا، ادعای موهوم اینکه شما با مذاکرات ،مانع حمله امریکا به ایران شدید، ادعای باطل و موهومی است و عجیب است شما برای اثبات آن به سخن دروغگویانی مانند اولاند استناد می کنید، شما که این همه از رهبری و امام خمینی دم می زنید مگر بارها نشنیدید که فرمودند امریکا بتواند کاری را انجام دهد حتما انجام می دهد و اگر کاری را انجام نداده، نتوانسته انجام دهد، یا شنیده اید و باورد نکرده اید، ولی مردم با ایمان کامل باورد کرده اند سابعا ، انصاف چیز خوبی است، اشتباهات و انحرافات هاشمی و احمدی نژاد به جای خود اما صنعت هسته با الهام از آموزه های امام و هدایت های رهبری و فداکاری دانشمندان هسته ای به ثمر نشست، و نقش حمایتی هاشمی را در شکل گیری آن نمی توان نادیده گرفت چنانکه نقش پر رنگ و تاثیر گزار احمدی نژاد را در تثبت و توسعه آن نمی توان نادیده گرفت ، اما خاتمی که در پرونده اش علاوه بر سرکردگی فتنه ۸۸ ، فقل زدن به صنعت هسته ای را دارد، تشکر از خاتمی در کنار تشکر از هاشمی و احمدی نژاد، خیلی بی جا و بی انصافی است. ثامنا، این کارهای تبلیغاتی و مطرح کردن هم فکران هم جناح خود در آستانه انتخابات با کارهای تبلیغاتی احمدی نژاد در پایان دوره ریاست جمهوریش نسبت به مشایی کاملا به هم شبیه اند و مردم باهوش ترند از آنکه با با روش های تبلیغاتی فریب بخوردند . (3531988) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۲۰:۳۴:۳۳
جشن می گیرن می گین از امریکا پول گرفتن اومدن خیابان، چشن نمی گیرن می گید چرا نگرفتند! بعدشم کشور بقالی نیست اقای اقتصاد دان! همانطور که یک سال طول کشید تا فهمیدید تحریم چیست! به زمان بیشتری برای اینکه بفهمید چه تغییری در کشور ایجاد شده است! اگر تغییری ایجاد نشده بود مانند کشور دوست و برادر ونزوئلا تورم 700 درصدی تجربه می کردیم! (3532223) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۲۱:۰۶:۳۰
سعید جان هنوز از اجرای برجام 1 ماه نگذشته !! اندکی صبر ! (3532282) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۲۱:۴۲:۲۶
اگر قرار باشد سخن ریس جمهور ملتی مثل فرانسه را دروغ بخوانیم و همینطور مابقی منتخبین ملتهای دیگر را ....دیگه چیزی برای بحث باقی نمی مانه .
چطور ملت فرانسه در انتخابات دروغگویی ایشون را تشخیص ندادند ؟ (3532321) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۹:۵۲:۴۶
کاسه داغ تر از اش نباش .استفاده درست از قوه عقل ، احساسات مضاف را مهار می کند نیازی به جشن نبود زیرا ما توانستیم به ده سال پیش برسیم که در تحریم نبودیم ناگفته نماند تحریم داشت ما را به ترحیم می رساند
براساس قوه انسانی که خداوند متعال به ما عنایت داشته بابد در راستای رشد کمالات انسانی به درجه اعلا برسیم نه با احساسات لحظه ای وانفجاری حتی در گروه دین هم باشد که از تعصبات خشک ماب و کج فکری وبدعت گونه همچون لوبیای سحر آمیز داستانی در افکار عمومی گنجانده شود مبادا مبادا !!
فقر وبیسوادی در زمینه فهم وشعور چگونه می تواند به کمال انسانی برسد فقط دیوار کج فکری را بلندتر می کند (3532822) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۸:۲۴:۰۲
رئیس جمهور فرانسه نیز گفت که در سال ۲۰۱۲ سران قدرت‌های بزرگ برای ساعت و روز حمله به ایران در حال مشورت بودند
آقای رئیس جمهور شما در جوابش چی گفتید نکنه از اینکه به ما حمله نکردن تشکر کردید و برای قدردانی از لطفشون قراردادهای میلیاردی با هاشون بستید (3532041) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۸:۴۷:۵۹
آقای روحانی چرا اینقدر تهدید غرب به حمله را مطرح می‌کنند؟ این تاکید و تکرار از جهات متعدد معنی خوبی ندارد. (3532071) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۲۱:۴۴:۲۶
امروز صبح قبل از اینکه این متن را دیده باشم همکارم در اداره همین موضوع را در یک گفتگو مطرح کرد .حتی مردم عادی می دانند در صورتیکه توافقی نمی شد احتمال جنگ زیاد بود .ان موقع این شما بودید که باید پیش بینی می کردید که چه اتفاقی می افتاد ؟ (3532324) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۹:۱۵:۰۳
اگه میخواستند حمله کنند در زمان احمدی نژاد بهترین فرصت رو داشتند... پس لطفا هی نکوب تو سرمون که حمله حمله و جنگ و جنگ ... (3532768) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۲:۳۴:۰۴
عرض بنده این است که تاکید و تکرار این موضوع، معنی خوبی ندارد ولو اینکه اصل موضوع درست باشد. یک معنی اش این است که ما از ترس حمله نظامی، برجام را پذیرفتیم. در این صورت ادعاهای دیگر آقای روحانی از جمله اینکه معامله برد برد نمودیم، بی معنا میشود!!! (3533183) (alef-13)
 
علوی
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۸:۵۳:۱۴
از نظر مردم، در رابطه با انرژی هسته ای ، عزیزترین افراد دانشمندان هسته ای هستند، در درجه اول دانشمندان شهید هسته ای بعد دانشمندان جانباز هسته، بعد سایر دانشمندان هسته ای. به، دلایل امنیتی دانشمندان هسته ناشناخته اند ، اما شهدای هسته ای را مردم و همه دنیا می شناسند، ،و دکتر عباسی دانشمند جانباز هسته ای که هدف ترور عوامل امریکا و رژیم صهیونیستی قرار گرفت ، دانشمند هسته ای شناخته شده ای است هم برای مردم ایران و هم مردم دنیا و یکی ازافتخارات کشورماست. امروز آقای روحانی ۳۵ مدال لیاقت توزیع کردند، و با کمال تعجب اسم کسانی که ۱۱ تن سوخت را از ایران خارج کردند و ۱۵۰۰۰ سانترفیوژ را تخریب کردند و در قلب رآکتور اراک بتون ریختند بود و مدال لیاقت گرفتند، ولی نامی از دانشمند جانباز هسته ای دکتر فریدون عباسی نبود، جناب آقای روحانی آیا می دانید با این کار اشتباهتان به ملت ایران و به دنیا چه پیام بدی را ارسال کردید؟؟!! آیا این چنین به جوانان با استعداد و خلاق و افتخار آفرین نسبت به آینده آنها امید می دهید؟!!! آیا با این رفتارتان گرد سیاه یاس و نا امیدی بر ذهن جوانان افتخار آفرین این مرز و بوم نمی پاشید؟؟؟!!!! آیا در دیپلماسی اعتدال شما مقصود از تدبیر این نوع رفتار غلط و اشتباه است ؟؟!!!!!! ظاهرا از شدت عجله برای رساندن هواداران خود به مجلس اصلا توجه ندارید که این نوع رفتارها مردم را از شما روی گردان و طمع بیشتر دشمنان را بر می انگیزد. (3532077) (alef-13)
 
ش.ش
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۹:۱۸:۰۱
اولاند اگر نبنده پس كي ميخواد ببنده ولي شما چرا سادگي مي كنيد و قبول داريد؟
براي اينه كه سر مردم منت بذاريد؟
يا اينكه سهم بيشتري تو كشور بگيريد؟
قطعا گزينه دوم خيلي درسته كه خودش همان گزينه اول را هم شامل مي شه

واقعا كه

خدا بما شانس نداده كه هر رئيسي كه مي گيريم همينطوريه
اصولا صحبت شانس نيست بلكه تلاش شما جريانات قدرت دوست هست كه خودتان را تا به آنجا رسانده ايد
ما خيلي ساده و زود باوريم و شما از اين سادگي ما سوء استفا مي كنيد (3532103) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۹:۲۲:۲۸
اولاند غلط کرده. کسی جرات نمی کنه با وجود عزیزان دلاور سپاه و ارتش به این مرز و بوم چپ نگاه کنه . نمونه اش را در روزهای گذشته کد خدا امتحان کرد. (3532114) (alef-13)
 
ناصر
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۹:۲۹:۲۴
اقای رییس جمهور بزرگوار شهدا عزیزمان برای ازادی و سربلندی ملت و امام شهدا فقط با خدا معامله کردند نه برای صد تا هواپیما لطفا قیاس نکنید (3532126) (alef-13)
 
محمد قاسمی
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۹:۵۵:۱۷
اولاند گفت شما باور نکن
اونا نشون دادن اگر قدرت از بین بردن کشور و دولتی رو داشته باشند مطمئن باش حقوقی برای بشر قائل نخواهند بود (3532170) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۲۰:۴۶:۳۴
متاسفم برای رئیس جمهورم که اینطوری صحبت میکنه! (3532248) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۲۱:۴۳:۴۲
خانواده ی بعضی از شهدای هسته ای( که نمیخوام اسم ببرم) اجازه ندادند روحانی بره ديدارشون! ایشون با مذاکرات بر پروژه ی هسته ای فاتحه خواند مع الصلوات!!! (3532323) (alef-13)
 
سجاد
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۲۱:۴۶:۵۰
جالبه اگه اونها میتونستن حمله کنن قطعا انجام میدادن اما قدرت فرا منطقه ای ایران اونها رو به شدت ترسونده در ضمن روحانی با 5 تا سانتریفیوز هیچ وقت توافقی رخ نمیداد خون شهدای هسته ای و قدرت علمی دولت قبل 19 هزار تا ماشین رو روی میز ایران قرار داده (3532328) (alef-13)
 
دنیا
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۲۱:۴۷:۴۴
آقای روحانی بسه...بسه!! (3532331) (alef-13)
 
واقع بین باشیم
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۲۲:۲۴:۳۵
سال 2012 که یک و نیم سال قبل از شروع دولت شما بود !و چرا جرات نکردند حمله کنند و تحریم بانک مرکزی را اعمال نمودند.علاوه بر آن این یک حرف دروغی است که رییس دولت فرانسه برای اعمال فشار به شما برای امضای معاهدات صورت داده است و شما هم با تکرار حرف آنها!می خواهید بازهم عوام فریبی نمایید و چنین القا نمایید که ما با اجرای توافق هسته ای و برجام غرور آفرین!دستآورد عظیمی کسب کردیم و آن جلوگیری از حمله نظامی به ایران بود و غافل از اینکه اگر هم آن حرف درست باشد یک و نیم سال قبل دولت شما بوده و افتخار جلوگیری از آن توافق حمله نظامی و قبل آن نصیب دولت قبل بود که با عزت و مقاومت شجاعانه و حفظ استقلال و عزت کشور و با تولید چندین هزار سانتیفیوژ هسته ای جلوی هر خیال حمله نظامی را گرفت و دشمن را مجبور به مذاکرت نمود و شما از این فرصت به بدترین شکل و فقط و فقط در راستای عوام فریبی و پیروز شدن در انتخابات ریاست جمهوری بعدی به کار گرفتید و عزت و استقلال و منافع حال و آیندگان برایتان هیچ مهم نبود... (3532368) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۹:۵۶:۱۱
محاصره اقتصادی از هرگونه جنگی بدتر است (3532831) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۲۳:۳۰:۲۱
روحانی مجکریم. (3532438) (alef-13)
 
استاد دانشگاه
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۰:۲۷:۰۳
و شما جلوی حمله را گرفتید؟!!! یعنی شما منجی ما بوده اید؟!!!!!!!!!!

بس کنید..... ما به مردان شجاع و نترس نیاز داریم..... فرمانده باید از سربازانش شجاعتر باشد!!!!

شما با این توافقها و قردادها اقتصاد اروپا را از روکود خارج کردید و برگهای برنده را از دست دادید... و آنچه برای ملت ماند رکود است رکود! (3532487) (alef-13)
 
f
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۰:۵۵:۵۲
اولاند نامحبوبترین رئیس جمهور تاریخ جمهوری پنجم فرانسه بافقط ۱۱٪ نظر مساعد ، و کشوی با۱۸۰۰ ملیارد یورو بدهی با کشور جیبوتی هم نمیتواند بجنگد چه رسد به ایران قوی و سرافراز۰ متاسفم برایتان آقای روحانی که به شعور و شرف ملت ایران اهانت میکنید ، واقعا متاسفم۰ (3532500) (alef-13)
 
بیسیم چی گردان حمزه
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۲:۵۸:۱۴
رئیس جمهور عزیزم جناب اقای دکتر روحانی بنده بعنوان کسی که در سن نوجوانی (13سالگی) به عشق امام عزیزم و مردم شریف مملکتم ایران عزیز به جبهه رفته و افتخار جانبازی در راه حفظ شرف وناموس وطنم نصیبم شد و از نزدیک شاهد شهادت غریبانه رفقا و همسنگرانم بودم وظیفه خود میدانم از جنابعالی و دولتمردان شریف و زحمتکش ایران عزیز بالاخص جناب اقای دکتر ظریف با نهایت ادب و احترام از طرف خودم و همسر و دو فرزندم تشکر کنم تردید ندارم که ایرانی قدرشناس است و تفاوت مسئول خادم از خائن را میفهمد (3532540) (alef-13)
 
مهدی میری
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۵:۳۰:۲۰
قلب راکتور اراک و با بتن پر کردن بعد به هم مدال افتخار و خدمت میدن ، جناب روحانی که میگفت برجام فتح الفتوح و تحول اقتصادی تو مملکت ایجاد میکنه بعد که مردم دیدن خبری نیست گفتند برجام مارو از جنگ نجات داد یه مدال افتخار هم برای رکود و بازار و تجاوز به دو نوجوان ایرانی و شیردال تقلبی و کشتن حجاج و و.... بدید به اقایان چون به قول جناب روحانی همه چی گل و بلبل (3532568) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۷:۲۵:۰۸
اولاند خیلی غلط زیادی کرد، خب حمله می کردند دیگه؟ عرضه اش رو ندارند، اونها هیچی نیستند. (3532612) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۸:۳۹:۱۳
دکتر روحانی، دکتر ظریف، دکتر صالحی، سردار دهقان، ملت ایران سپاس (3532710) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۸:۵۷:۵۰
مایه تاسفه که یک رئیس جمهور بلوف های دیگران را واقعی تلقی می کنه و تو تریبون می گه (3532743) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۹:۰۷:۳۵
اقا روحی عزیز ، من به شما رای دادم اما .... بگذریم !
داداش گلم چرا اینقدر زود به زود تاکتیک عوض می کنید؟
چی ؟! کی ؟!!
کی گفت؟!
اولاند گفت ؟؟؟؟!!
تا دیروز وقتی که منتقدای برجام ، از روی فکت شیت اونوریا نقل قول می کردند ، یا یک جمله از اونا رو نقل قول می کردند ، شماها همتون یک پارچه بر سر طرف خراب می شدید که چی ؟
چرا از دشمنها نقل قول می کنید ؟
از خودتون شنیدم از ظریفتون و از چی چی های وزارت خارجتون هم شنیدم که گفتید: مقامات اون طرف دشمن هستند و این حرف هارو برای مصارف داخلیشون می زنن و نباید به اونها اعتماد کرد !!!
حالا چی شده ؟؟ اولاند حرفش موثقه ؟
والله زشته ! بالله زشته ! تالله زشته !
این هم یه تیکه به یاد دانشمند بتون ریز صد سکه ای !! (3532758) (alef-13)
 
سیدعلیرضا
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۹:۳۱:۳۵
دستاورد عملیات کربلای 5 مشخص است بفرمائید دستاورد توافق هسته ای را نیز بیان کنید (3532787) (alef-13)
 
سید
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۰:۰۵:۲۳
از زحمات تیم هسته ای متشکریم ولی...
قیاس با کربلای 5 که 60 هزار شهید و جانباز داشت(بیشترین از حیث نفرات در زمان جنگ) هم بی انصافی است هم غیرقابل مقایسه!!!! (3532845) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۰:۳۸:۵۰
حالا تو چی جوابشو دادی؟ نگفتی تو غاط می کنی با دوستات؟؟/ (3532901) (alef-13)
 
حسن
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۱:۰۸:۲۸
من سه تا فرزند دارم که لیسانس گرفته اند وبی کار هستند در آغاز دولت روحانی نامه ای به ایشان نوشتم ومشکلاتم را برای ایشان بیان نمودم ودرخواست شغل برای فرزندان بی کارم کردند اما ایشان حتی پاسخ نامه ام را هم نداد، حداقل می توانست برای دلخوشی من یک جوابیه می داد و می نوشت به اداره کار شهر خود مراجعه کنید ، آخه چرا این دولت فقط شعار می دهد اما عملی درکار نیست، آقای رئیس جمهور می گویند خدا برجام را آورد ، یعنی خواست خدا بود که دست آوردهای هسته ای این کشور نابود شود؟ (3532965) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۳:۲۴:۲۷
اقای روحانی
من که هرچه فکر کردم انطباق حرف های شما با واقعیات را ندیدم . اینطور که شما گفتید گل و بلبل شد . خوشبختانه :
بیسوادم من
ولی نادان نیم (3533326) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۱ ۰۹:۲۱:۳۴
در خصوص حمله به ایران غلط زیادی کردند
اگر زورشون میرسید تا حالا صد بار به ایران حمله کرده بودند
اینها توان حمله به ایران را ندارند (3534954) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.