نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 443419
شریعتمداری: متاسفانه ترامپ سر عقل آمده و حاضر نیست برجام را پاره کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۷
حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان در گفت‌و‌گو با فارس، در پاسخ به علت تغییر موضع ترامپ درباره برجام گفت: ترامپ در تبلیغات انتخاباتی خود هنوز نمی‌دانست برجام چه امتیاز بزرگ و باد آورده ای برای آمریکا فراهم آورده است و به همین علت قول داده بود اگر رئیس جمهور شود برجام را پاره خواهد کرد.

به گزارش فارس، شریعتمداری افزود: ترامپ حالا متأسفانه سر عقل آمده و متوجه شده رفقای قبلی او چه کلاه گشادی سر ایران گذاشته‌اند بنابراین نه فقط دیگر حاضر نیست برجام را پاره کند بلکه اعلام می‌کند با همه توان از آن حمایت خواهد کرد.

مدیر مسئول روزنامه کیهان تاکید کرد: این حالت در ترامپ سابقه دارد ، همین دیروز "مایکل پریچنت " کارشناس برجسته موسسه هاتسون آمریکا و از اعضای تیم تبلیغاتی ترامپ گفته است ترامپ فرق سلیمانیه عراق با قاسم سلیمانی را نمی دانست.

شریعتمداری در واکنش به اظهارات پیش از انتخابات ترامپ در باره برجام گفته بود «پاره کردن برجام عاقلانه ترین کار این دیوانه است و برکات فراوانی برای کشورمان دارد.»
 
کلمات کلیدی : حسین شریعتمداری+برجام
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۰ ۰۸:۱۲:۵۷
کاش جناب حاج حسین برکات پاره شدن برجام را میفرمودند تا ما هم بفهمیم (4156394) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۰ ۰۸:۱۷:۰۷
کاش تیم هسته ای تیزهوشی ، شریعتمداری را داشتند، آنوقت نه این همه خسارات از طریق برجام برکشور وارد میشد، و نه این همه وقت در فضای مجازی توسط موافقان و مخالفان برجام با بگو مگوها تلف میشد. (4156397) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۰ ۰۹:۰۳:۱۴
خدا شما رو هم انشالله سر عقل بياورد. (4156454) (alef-3)
 
سرشکی
United States
۱۳۹۵-۱۱-۲۰ ۰۹:۵۵:۵۶
واقعا حاج اقا به این نتیجه رسیدید..... (4156513) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.