نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503412
زنگنه: سال 93 از آقایان نادران و توکلی درخواست کمک کردم و آنها انصافا کمک کردند/ 10ها ساعت با منتقدان قرارداهای نفتی جلسه گذاشتیم و نظرات‌شان را دخالت دادم و آن قراردادها را اصلاح کردم
بخش خبری الف، 27 مرداد 96
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۷
بیژن نامدار زنگنه وزیر پیشنهادی نفت عصر امروز (شنبه  مردادماه) در صحن علنی مجلس در دفاع از برنامه‌های پیشنهادی خود رأی اعتماد وزرا در 4 سال گذشته را یادآور شد و گفت: 4 سال پیش که به اینجا آمدم تا رای اعتماد بگیرم وقتی صحبتم تمام شد و به راهرو رفتم آقایان زاکانی و نادران که مخالفان جدی من بودند را را دیدم و به آقای نادران گفتم ما با هم مخالف باشیم اما از هم متنفر نباشیم که او گفت نه متنفر نیستم و من هم گفتم انشاالله که اینطور باشد. چندی بعد در مسیر کار خود و در سال 93 از او و آقای توکلی برای حل مشکلات کمک خواستم و این دو بزرگوار مردانه و قویا به من کمک کردند که جای تشکر دارد که این در حالی بود که این افراد از نظر سیاسی مخالف من بودند. ولی در جهت منافع ملی به من کمک کردند.

وی با اشاره به اینکه 9 بار رأی اعتماد گرفتم، گفت: رأی اعتماد در این روزها بسیار لذت بخش تر است زیرا همه نمایندگان در چارچوب اصول مدنی و قانونی به عنوان موافق و مخالف صحبت می کنند.

وزیر پیشنهادی نفت تاکید کرد: اختلافات سلیقه ای و حزبی را باید کنار بگذاریم زیرا دشمنان سرسختی داریم که همکاری در مسیر عزت و پیشرفت کشور را نیازمند است.

زنگنه گفت:‌ما باید با هم باشیم تا کشور توسعه پیدا کند. مذاکره راه حل مشکلات است نه مخاصمه. ما باید مواضع‌مان را نگه داریم اما با هم همکاری کنیم. من 10ها ساعت با آقایان دهقان، بحرینی، امیرآبادی فراهانی، نجابت، توکلی و نادران بر سر قراردادهای نفتی جلسه گذاشتیم و نظرات‌شان را دخالت دادم و آن قراردادها را اصلاح کردم. این روش، روشی است که کشور ما را پیش می‌برد.


 
۱۳۹۶/۰۳/۲۰ ۱۵:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۱ ۱۰:۴۶
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۷ ۰۷:۲۵
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۰ ۱۳:۰۳
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۷ ۱۶:۲۲
 
۱۳۹۵/۰۵/۳۱ ۱۲:۴۱
 
۱۳۹۵/۰۵/۳۰ ۱۵:۳۱
 
۱۳۹۵/۰۵/۳۰ ۱۵:۳۱
 
۱۳۹۵/۰۵/۲۳ ۱۷:۰۶
 
۱۳۹۵/۰۵/۱۲ ۱۵:۱۷
 
 
کلمات کلیدی : زنگنه، توکلی، قراردادهای نفتی
 
افوس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۸ ۲۰:۰۹:۵۷
مردم سلام، عرض کنم که آقای زنگنه سال 80 این قرارداد رو بست، آقای روحانی دبیرشورای عالی امنیت ملی وقت طی نامه ای به آقای خاتمی رییس جمهور وقت ، اعتراض میکند که آقای زنگنه پاسخگوی قرارداد نیست و بصورت محرمانه کار میکند، آقای خاتمی طی نامه ای به جناب زنگنه دستور همکاری با نهادهای قانونی بویژه شورای ع ا ملی را میدهد ولی باز هم آ زنگنه وقعی نمیگزارد، ولی متاسفانه آقای روحانی برخلاف توصیه ی دلسوزان مثل آقایان زاکانی توکلی و نادران مبنی بر خسارت بار بودن وزارت اقای زنگنه ،بازهم این اشتباه استراتژیک رو انجام دادند،
به این مجلس هم که امیدی نیست، والسلام. (4526616) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۸ ۲۲:۰۹:۰۱
این هم جواب اونایی که مرتب می گفتن توکلی کار شکنی می کنه
غر می زنه و ...
این حرفای خود زنگنه است که می گه توکلی واقعا کمک کرد من هم پذیرفتم
ماجراش با بقیه که دنبال امتیاز گرفتن بودن فرق می کرد
کاش باشد گوش شنوایی برای انها که نمی خواهند دلسوزان وطن را بشناسند (4526754) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۸ ۲۲:۱۱:۳۷
لابد اون موقع یه مصلحتی در کار بوده که آقای روحانی متوجه نبوده اما حالا در مقام ریاست جمهوری ضرورت رفتار اون روز زنگنه رو متوجه شده خاتمی هم اگر پیگیری کرده برا کم کردن حساسیتها بوده . (4526757) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۵-۲۹ ۰۳:۵۴:۴۴
زنگنه خوب نيست ولي يه دليلي داره كه زنگنه نسبت به بقيه ترجيح داده ميشه.... به نظرم سيستم نفت انقدر پيچيده هستش كه به اينجا رسيدم كه زنگنه با اين كه مخالف داره راي مياره.... من فكر ميكنم ايراد بيشتر از سيستم نفت در ايران تا زنگنه.... تا وقتي كسي به دنبال اصلاحش نباشه تغيير زنگنه اسون نيست و اون هم دليل اصليش وابستگي در امد به نفت... (4526967) (alef-13)
 
راه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۸ ۲۱:۰۸:۳۷
این ادعا که زنگنه نظرات دلسوزان مردمی و مخالفین و منتقدین برجام و دشمنان کدخدا را در سیاست ها و خط مشی دولت یازدهم دخیل و اعمال میکرده !! عجیب ترین ادعاست .
منافع کشور به بیگانه در قاموس توکلی و نادران و زاکانی نیست .
متضرر کردن مصالح میهن در تز بزرگواران مورد ادعا نیست .
زنگنه و امثالهم بهتر است از طرفند و تدبیر دیگری برای انحراف مسیر استفاده کنند . (4526675) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۹ ۰۸:۴۸:۲۶
زنگنه آدم بسیار درویی است برای نمایندگان متاسفم کارکنان صنعت نفت باید برای شروع مجدد وزارت او مجلس عزا بگسرند باز معاونین بازنشسته و مسیله دار باز حلقه بسته مدیریت و باز به کار گیری نیرو های نالایق برای مجلس متاسفم (4527093) (alef-13)
 
نفت
۱۳۹۶-۰۵-۲۹ ۰۸:۴۸:۵۵
بنده یک نفتی در مناطق جنوب هستند عملکرد آقای زنگنه آنچه که در قراردادها گفته میشود بایستی از سوی کارشناسان پیگیری شود ولی در بخش استفاده بهینه از منابع انسانی -صفر در بخش استفاده از تولید داخلی برای صنعت نفت -صفر در طی چهارسال وزارت ایشون همیشه با دیکتاتوری محض عمل کردند.رانت انسانی یعنی بکارگیری بعضی اشخاص در وزارت نفت فقط به جهت حفظ جایگاه خویش در اولویت بوده (4527094) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.