توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498419
پیام ضرغامی به رئیس جمهور دوازدهم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۸
عزت الله ضرغامی، عضو شورای عالی فضای مجازی و رئیس اسبق صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پیامی در صفحه شخصی خود خطاب به رئیس جمهور دوازدهم منتشر کرد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ مراسم تنفیذ دوازدهمین دوره‌ ریاست جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در حسینیه‌ امام خمینی (ره) برگزار شد و حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی، رأی ملت ایران را در انتخاب حجت‌الاسلام روحانی در دوازدهمین دوره‌ انتخابات ریاست جمهوری تنفیذ نمودند.
در همین رابطه عزت الله ضرغامی ، عضو شورای عالی فضای مجازی و رئیس سابق صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پیامی در صفحه شخصی خود منتشر کرد. متن پیام وی به این شرح زیر است:
  «معنویت تنفیذ
با تنفیذ رأی مردم، جناب آقای روحانی رئیس جمهور محترم رسماً کار خود را آغاز کردند. برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.  تنفیذ یک امر تشریفاتی نیست. بلکه وجه «اسلامیت» نظام اقتضاء می‌کند که تأیید ولی فقیه که رکن اصلی و شاخصه اتصال نظام به مشروعیت وحیانی است، پشتوانه‌ی اعتماد ملی به رئیس جمهور قرار گیرد تا آحاد مردم، اعم از موافقین و مخالفین و حتی کسانی که در انتخابات شرکت نکرده‌اند، او ر ا مسئول اجرایی «جمهوری اسلامی» بدانند، به او اعتماد کنند و نهایت همکاری و حمایت را برای موفقیت او انجام دهند.
متقابلا رئیس جمهور هم پایبند این ضمانت خواهد بود. از نظر من وجه معنوی تنفیذ هم که معمولاً در تحلیل‌های سیاسی مورد غفلت قرار می‌گیرد، برجسته و قابل تأمل است. ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاء و ائمه معصومین علیهم السلام است. تأیید، دعای خیر و رهنمودهای دلسوزانه‌ی ولی فقیه برای رئیس جمهور منتخب پشتوانه بسیار ارزشمند معنوی است که موجب برکت اقدامات او خواهد بود.امضای ترامپ پای مصوبه مجلس آمریکا و سخنان کینه توزانه دیروز او موجب همبستگی بیشتر ملی شده است. ظرفیت‌های بی‌بدیل کشور و نقاط قوت نظام به ویژه انرژی متراکم و انگیزه بالای جوانان را دریابیم و با قدرشناسی از نعمت «استقلال» فصل جدیدی در همدلی و پیشرفت کشور باز کنیم».
 
معنویت تنفیذ / پیام ضرغامی به رئیس جمهور دوازدهم
 
کلمات کلیدی : ضرغامی+تنفیذ+رئیس جمهور دوازدهم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.