توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454309
مزاحمت تلفنی برای آتش‌نشانی در شب چهارشنبه سوری!
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۶
مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران از مزاحمت تلفنی برای این سازمان در شب چهار شنبه سوری خبر داد.

سعید شریف زاده، مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران با اشاره به راه اندازی کمپین نه به چهارشنبه سوزی گفت: سال‌های قبل فروش مواد محترقه و انفجارها از یک هفته قبل از چهارشنبه سوری آغاز می‌شد این در حالی است که مردم امسال آتش روشن کرده و تا حدودی به کمپین نه به چهارشنبه سوزی پاییند بودند.

وی وضعیت امشب را رضایت بخش خواند و  تصریح کرد: خوشبختانه از نظر تعدد حوادث امسال با کاهش مواجه هستیم و غیر از چند مورد، موارد خاص گزارش نشده است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران با بیان اینکه امیدوار هستیم تلفات جانی دیگری  نداشته باشیم گفت: ٥ هزار پرسنل سازمان آتش نشانی در محل های مختلف شهر حضور پیدا کرده‌اند.

وی افزود: علاوه بر حضور تمام آتش‌نشان‌ها در ایستگاه‌های خود، ظرفیت سامانه ١٢٥ نیز امشب ٣ برابر شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی با انتقاد از مزاحمت های تلفنی برخی شهروندان تصریح کرد: متاسفانه امشب نیز شاهد تماس های مزاحم گونه برخی افراد با سامانه ١٢٥ بودیم.

شریف زاده  تاکید کرد: آدرس و شماره تلفن افراد مزاحم را در اختیار داریم و مزاحمت های آنها را از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهیم کرد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی با ارائه توصیه ای به شهروندان گفت: درخواست ما این است که شهروندان در زندگی خود ایمنی را مراعات کرده تا شاهد کمترین حوادث در شهر تهران باشیم.

وی  با اشاره به اینکه  برخی شهروندان پیشنهاداتی را در رابطه با مشخص کردن برخی معابر برای برپایی جشن در نقاط مختلف تهران ارائه کرده اند اظهار کرد: آتش نشانی در اساسنامه خود مجوزی برای این کار ندارد، اما قادر به همکاری با سایر نهادها در این رابطه هستیم.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی از همراهی آتش نشان ها با نیروهای خدمات شهری خبر داد و خاطرنشان کرد: نیروهای خدمات شهری در ساعات بامدادی عملیات پاکسازی را آغاز کرده و نیروهای آتش نشان نیز در کنار آنها خواهند بود.
 
کلمات کلیدی : تلفات چهارشنبه‌سوری+چهارشنبه‌ سوری +آمار چهارشنبه‌سوری+انفجار مواد محترقه+چهارشنبه سوری+حوادث چهارشنبه سوری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.