توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 392209
قوی ترین مرد پارالمپیک: خوشحالم به قولم عمل کردم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۶
وزنه بردار طلایی ایران گفت: خیلی خوشحالم توانستم به قولی که داده بودم عمل کنم.

به گزارش ایسنا از ریو، وزنه بردار فوق سنگین پارالمپيکي ایران اظهار داشت: خدا را شکر می کنم که توانستم امروز خوشرنگ ترین مدال را برای کاروان منا به ارمغان بياورم. خوشحالم که با کسب مدال طلا و رکوردشکني توانستم دل مردم ایران را شاد کنم.

وی افزود: از آقای خسروی وفا و مربيانم که همیشه روحیه و انرژی به من دادند، تشکر می کنم. احساس غرور می کنم که بعد از این همه سختی و زحمتی که کشیدم، زحماتم به بار نشست. در این مدت اردوهای سخت و طولانی را پشت سر گذاشتم و تحمل این همه دوری از خانواده هم دشوار بود.

قوی ترین مرد پارالمپیک بیان کرد: امروز خستگی از تنم در رفت. از مسوولان انتظار دارم که به ورزش اهمیت بیشتری بدهند تا ورزشکاران المپیکی و پارالمپيکي دغدغه ای نداشته باشند. در صندوق حمایت از قهرمانان برابری وجود ندارد. البته امیدوارم همه چیز درست شود.

سيامند رحمان در ادامه گفت: در لحظه ای که می خواستم وزنه ها را مهار کنم می دانستم مردم کشور و همشهری هایم درحال تماشای مسابقه ام هستند و خوشحالی آنها را در ذهنم داشتم. خیلی خوشحالم به قولی که داده بودم عمل کردم.

وی در پایان به سوالی در خصوص شرایطی که برای بهداد سلیمی در المپیک به وجود آمد و اینکه آیا ترسی از اتفاق مشابه نداشته، چنین پاسخ داد: بهداد سلیمی دوست نزدیک و صمیمی من است. برایش آرزوی موفقیت می کنم. همین که قوی ترین مرد المپیکی و پارالمپيکي از ایران است احساس غرور و خوشحالی می کنم. در آخر هم می خواهم خطاب به همشهری هایم بگويم از اینکه توانستم دلشان را شاد کنم خوشحالم و دست تک تک آنها را می بوسم.
 
کلمات کلیدی : سیامند رحمان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.