توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489905
سازمان محیط زیست خبرداد؛ مرگ 736 نفر در دریا طی 5 سال گذشته
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۰
معاون دریایی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در پنج سال گذشته 736 نفر از هموطنان در دریا جان خود را از دست دادند که نیاز است شناگاه‌های کشور مورد بررسی قرار گیرند.

به گزارش ایسنا، پروین فرشچی در مراسم رسمی اهتزاز اولین پرچم سلامت شناگاه‌های کشور در بابلسر اظهار کرد: این برنامه همکاری میان سازمان محیط زیست، وزارت بهداشت و نهادهای مردمی است.

وی گفت: 136 طرح سالم‌سازی در کشور وجود دارد که باید با هم افزایی از نظر زیرساخ‌ های گردشگری تجهیز شوند.

فرشچی تصریح کرد: نتیجه دو سال پایش محیط زیست موجب شد تا بابلسر به عنوان ساحل سالم شناخته شود و این سازمان در تمامی 5هزار و 800 ساحل کشور این طرح را ادامه می‌دهد.

وی گفت: کشور ایران دریا محور است که باید این دریا محوری توسعه پیدا کند و این باور باید به وجود آید که این دریا محوری موجب توسعه کشور می‌شود.

فرشچی تصریح کرد: در پنج سال گذشته 736 نفر از هموطنان ما جان خود را از دست دادند که نیاز است شناگاه‌های کشور مورد بررسی قرار گیرند و لازم است که هموطنان از شناگاه‌هایی که دارای پرچم آبی هستند، استفاده کنند.

وی عنوان کرد: نظارت به صورت مرتب انجام می‌شود و نهادهای مردمی باید کمک کنند که اگر ساحلی دارای پرچم زرد است، مشکلات آن برطرف شود.
 
کلمات کلیدی : سازمان محیط زیست+ مرگ +شنا در دریا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.