توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 481309
جزئیات انتقال مواد غذایی از ایران به قطر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۳
یک مقام مسؤول ایران‌ایر گفت: ایران توسط شرکت هواپیمایی ایران‌ایر تاکنون در قالب ۴ پرواز مواد غذایی و سبزیجات از فرودگاه‌‌های تهران و شیراز به قطر فرستاده است.

شاهرخ نوش‌آبادی در گفت‌‌وگو با فارس، اظهار داشت: پس از موضوع تحریم قطر توسط چهار کشور‌ مصر، عربستان، امارات و بحرین، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، تاکنون در قالب چهار پرواز، مواد غذایی و سبزیجات به کشور قطر منتقل کرده است.

مدیرکل روابط عمومی ایران‌ایر ادامه داد: ایران‌ایر آمادگی دارد متناسب با نیاز و درخواست کشور و مردم قطر پروازهای باری دیگر به این کشور داشته باشد.

نوش‌آبادی با اشاره به اینکه ایران‌ایر 3 فروند هواپیمای کارگو (باری) شامل دو فروند ایرباس و یک فروند بوئینگ 747 در ناوگان خود دارد، بیان کرد: این چهار پرواز هواپیماهای باری ایران‌ایر به قطر، با بوئینگ 747 انجام شده است.

مدیرکل روابط عمومی ایران‌ایر یادآور شد: انتقال این مواد غذایی به قطر، از طریق فرودگاه‌های تهران و شیرا‌ز انجام شده است که همان‌طور که گفته شد، بنا به درخواست کشور قطر، افزایش می‌یابد.
 
کلمات کلیدی : قطر + قطع روابط دیپلماتیک + امارات + اعراب + عربستان+ایران+صادرات به قطر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.