توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 405278
واکنش عجیب صهیونیست‎ها به قطعنامه یونسکو
تاریخ انتشار : شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۲
مقامات رژیم صهیونیستی همچنان به سیاست های توسعه طلبانه و متجاوزانه خود در حق مسجدالاقصی و فلسطینیان ادامه می دهد.مقامات صهیونیست طرحی را برای حفاری اجباری در زیر مسجد الاقصی تصویب کردند و نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز قول داد که شخصا در این خاکبرداری ها شرکت کند.

به گزارش فلسطین الیوم، مقامات رژیم صهیونیستی همچنان به سیاست های توسعه طلبانه و متجاوزانه خود در حق مسجدالاقصی و فلسطینیان ادامه می دهد.

بر اساس این گزارش رژیم صهیونیستی تصمیم گرفته است که جوانان صهیونیست را به مشارکت در حفاری های سازمان به اصطلاح «آثار باستانی» رژیم صهیونیستی در زیر و اطراف مسجد الاقصی و دیگر مناطق ببت المقدس مجبور کند.

رئیس سازمان به اصطلاح آثار باستانی رژیم اشغالگر قدس گفت که این سازمان با هماهنگی دولت اسرائیل تصمیم گرفت که هر جوان صهیونیست را پیش از گذراندن دوره خدمت سربازی به شرکت در این حفاری ها وادارد. این حفاری ها با هدف یافتن اثری دال بر وجود پیوند میان یهودیان و مسجد الاقصی صورت می گیرد.

«اسرائیل حسون» ژنرال بازنشسته در مراسم افتتاح دفتر جدید این سازمان در قدس تصریح کرد که نهاد متبوعش با سازمان دینی تندروی «الیعاد» در زمینه حفاری ها و خاکبرداری در زیر مسجد الاقصی به منظور پیدا کردن اثری دال بر پیوند میان یهودیان و این مسجد همکاری خواهد کرد.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل که در این مراسم حضور داشت قول داد که شخصا در این خاکبرداری ها شرکت کند؛ وی از تمامی صهیونیست ها خواست تا هفته جاری در این خاکبرداری به او ملحق شوند.

وی تاکید کرد که کابینه اش تمامی امکانات مادی و فنی لازم را برای این اقدام اختصاص خواهد داد.

گفتنی است سازمان یونسکو برای بار دوم و به صورت نهایی، قطعنامه‌ مربوط به عدم وجود هیچگونه ارتباط میان مسجدالاقصی و یهودیان را تصویب و اعلام کرد: این مسجد جزئی از میراث اسلامی محسوب می شود.
 
کلمات کلیدی : اسرائیل+یونسکو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.