توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 403379
اف‌بی‌آی اسناد بازرسی‎های ایمیل‌های کلینتون را منتشر کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۵
سازمان اف بی آی امروز دوشنبه 100 صفحه جدید از اسناد بازرسیها و تحقیقاتش پیرامون رسوایی استفاده هیلاری کلینتون از ایمیلهای شخصی در دوران صدارت بر وزارت خارجه آمریکا را منتشر کرد.
به گزارش فارس، سازمان پلیس فدرال آمریکا بیش از 100 صفحه از تحقیقات و بازرسیهای مربوط به پرونده رسوایی ایمیلهای هیلاری کلینتون را منتشر کرد.

به گزارش هیل، سازمان اف بی آی امروز دوشنبه 100 صفحه جدید از اسناد بازرسیها و تحقیقاتش پیرامون رسوایی استفاده هیلاری کلینتون از ایمیلهای شخصی در دوران صدارت بر وزارت خارجه آمریکا را منتشر کرد.

به نوشته هیل، این اسناد مرتبط با تحقیقات و بازرسیهای اف بی آی درباره سوء مدیریت کلینتون در قبال اطلاعات طبقه بندی شده است.

سازمان اف بی آی از ماهها پیش برای انتشار روند تحقیقات خود در این زمینه تحت فشار قرار گرفته بود. جیمز کمی رئیس سازمان اف بی آی پیش از این سوء مدیریت هیلاری کلینتون را یک اشتباه خوانده بود و توصیه کرده بود که نباید علیه وی پرونده قضایی درباره رسوایی ایمیلیها تشکیل شود.

براساس این گزارش، هیلاری کلینتون در خلال دوران وزارت خود 11 گوشی بلک بری داشته است که همه آنها به ایمیل وی متصل بودند. اف بی آی همچنین متذکر شده است که کلینتون و دستیارانش درباره مدیریت اطلاعات طبقه بندی شده کاملا بی ملاحظه عمل کرده بودند.

بخشی از این اسناد همچنین درباره خلاصه مصاحبه کلینتون با آژانس فدرال آمریکا است.  هیل گزارش داد که انتشار این اسناد ممکن است راه را برای یک بررسی و تحقیقات جدید باز کند.

استفاده کلینتون از ایمیل شخصی به جنجال بزرگی در رقابت‌های انتخاباتی آمریکا تبدیل شده و خوراک تبلیغاتی مناسبی را در اختیار جمهوریخواهان قرار داده است تا مکررا وی را مورد انتقاد و سرزنش قرار دهند.
پیش از این نیز سازمان اف بی آی بخشی از تحقیقات مربوط به ایمیلهای کلینتون را منتشر کرده بود. این اسناد حاوی جزییات جدیدی درباره سرور ایمیل شخصی کلینتون بوده است. یکی از مهمترین اسناد فاش شده این بود که یک متخصص رایانه قصد داشته است تا برای از بین بردن آرشیو ایمیل های کلینتون تلاش کند، این اقدام پس از آن صورت گرفته است که کمیته کنگره آمریکا خواستار دریافت این ایمیل ها شده بود.
 
 
کلمات کلیدی : هیلاری کلینتون+ایمیل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.