نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 410579
مرگ دو کارگر در دیگ روغن سوخته
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۲
افتادن چهار کارگر در دیگ روغن سوخته باعث مرگ دو نفر و زخمی شدن دو نفر دیگر شد.


به گزارش میزان، ظهر امروز مسئولان کارگاه تصفیه روغن صنعتی در گاریزات از توابع بخش نیر تفت در استان یزد در تماس با هلال احمر از پرت شدن چهار کارگر داخل دیگ روغن سوخته کارگاه خبر دادند.

با اعزام امدادگران پایگاه متوسلیان به محل حادثه مشخص شد زمانی که چهار کارگر مشغول کار در کنار دیگ بزرگ روغن سوخته و انتقال آن برای تصفیه بودند، به داخل آن سقوط کرده اند.

هر چهار کارگر دقایقی بعد از درون دیگ روغن خارج شده اما مشخص شد دو کارگر جوان به علت شدت جراحات و سوختن داخل روغن جان خود را از دست داده اند.

همچنین دو کارگر دیگر که وضعیت مناسبی داشتند برای ادامه درمان به مراکز درمانی منتقل شدند.
 
کلمات کلیدی : حوادث کار+دیگ روغن سوخته+مرگ کارگر
 
کارگر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۵ ۲۰:۲۳:۳۰
الله اکبر از خواب وزارت کار!!! وزارت کار شده وزارت بهزیستی و زنان بد سرپرست و سبد کالا و. .. وظایف حاکمیتی اش مثل ایمنی هم داده به اتاق تعاون، کانون کارشناسان و.... (4002947) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۱۵ ۲۱:۰۲:۲۶
حادثه ای (قطع انگشت) برای ساختمان فامیلم اتفاق افتاد جالبه بجای بازرسان وزارت کار خانمی که بعدا فهمیدم خونه داره از کانون کارشناسان اومده بررسی حادثه و بدون توجه به کارفرما نبودن مالک ساختمان اونو 80 درصد مقصر کرده بود در حالیکه حادثه دیده کارگر پیمانکار و بالابر اجاره بود!!!! قاضی پرونده میگفت ابلاغ شده که موضوع کارشناسی باید به کارشناس کانون ارجاع بشه نه وزارت کار!!!!! (4002982) (alef-11)
 
ش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۵ ۲۲:۰۲:۴۲
ناحیه صنعتی گاریزات و بخش گاریزات آتش نشانی ندارد و نبود نیروی کمکی و امدادی در مواقع اضطراری بسیار ضروری است .آیا نباید اول امکانات لازم برای یک محیط شهری و ناحیه صنعتی ایجاد نمود و بعد مجوز احداث واحد های صنعتی را صادر کرد؟حتما باید یک اتفاق بیفتد بعد به فکر چاره باشیم؟!!!این ناحیه صنعتی در اواخر دهه 60 و اوایل 70 ایجاد شده.من یک معلم هستم که در آن بخش کار میگردم. هدف از ایجاد این ناحیه صنعتی ایجاد اشتغال برای مردم آن جا بود اما متاسفانه بقدری مهاجرت به یزد و ... صورت گرفته که ایجاد ناحیه صنعتی کمی از اهداف خود دور شده.اما چند کار گاه معدود هم که دایر هستند با مشکلاتی از این دست مواجه میشوند.از این اتفاق بسیار ناراحت شدم. (4003054) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.