نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 471662
دولت یازدهم مشکل بیکاری را حل کند مجوز برگزاری کنسرت شهرام شب پره را می‌گیریم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۷
الیاس نادران گفت: دولت یازدهم مشکل بیکاری را حل کند مجوز برگزاری کنسرت شهرام شب پره را می‌گیریم.

به گزارش ایلنا، الیاس نادران طی سخنانی در همایش نخبگان حامی ابراهیم رییسی گفت: ما امروز با دولت یازدهم شاهد شالاتانیزم سیاسی  و رجال‌های سیاسی هستیم که میراث خواران دوران هاشمی رفسنجانی هستند. آنها 40 سال کشور را به عقب برگرداندند و سه سال ما را در برجام معطل کردند.

وی ادامه داد: دولت یازدهم می گوید به میوه برجام رسیدیم بله درست است اما این آقای روحانی و دولت وی بود که به همراه اطرافیانش به میوه برجام رسید و امیدواریم دولت دوازدهم، مردم را به میوه برجام برساند.

نادران با اشاره به اینکه امروز معیشت مردم گروگان سیاست شده است گفت: آنچه در برنامه ابراهیم رییسی درباره ایجاد شغل و حل مشکلات جوانان وجود دارد کاملا برنامه ریزی شده است و تمامی این اهداف دست یافتنی است.

وی ادامه داد:دولت یازدهم ‌از مردم نیست و همت کارکردن برای مردم ندارد و ما معتقدیم اگر از فرار مالیاتی دوستان دولت بکاهیم و قاچاق کالای اطرافیان دولت را کم کنیم می توانیم منابع یارانه را تامین کنیم.

وی ادامه داد: اگر وام های زیادی که دوستان اقای فریدون گرفتند و  از کشور فرار کردند را باز گردانیم محل تامین یارانه ها معلوم می شود .

نادران با اشاره به وضعیت بیکاری جوانان گفت: امروز آمار بیکاری از سی درصد گذشته است امادولت به جای حل مشکل کار به فکر کنسرت گذاشتن است اگر این دولت عرضه داشت تا مشکل بیکاری را حل کند ما خودمان مجور گرفتیم و شهرام شب پره را به کشور می آوردیم تا کنسرت بگذارد.
 
کلمات کلیدی : نادران+دولت یازدهم+روحانی+شهرام شب پره
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۱۴:۳۳
مسکل این کشور فریدونیسم است. توجه ویژه فقط به اطرافیان. (4347779) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۲۰:۲۸:۳۳
ببخشید نقش شما چی هست که مجوز کنسرت صادر کنی؟!!! (4348071) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۲۲:۰۳:۲۱
شما از این کارهای سخت از اینا نخواه
کنسرت بهانه اس (4348470) (alef-11)
 
زارع
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۲۲:۵۲:۰۴
چ ربطي به داره
اگر هركي و هرچي تَو مملكت سرجاش باشه هم كار توليد ميشد و هم تفريح إيجاد ميشد (4348616) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.