توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508562
قیمت نسخه 512 گیگابایتی آیفون 8 شاید 1199 دلار
بخش دانش و فناوری الف،14 شهریور96
روزی نیست که پیش بینی تازه ای از قیمت آیفون های بعدی (آیفون 8، X و ادیشن) در رسانه ها منتشر نشود، و روزی نیست که کاربران از قیمت احتمالی نسل های بعدی این دیوایس به وحشت نیفتند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۷
دیجیاتو؛ اگر به خاطر داشته باشید برای نخستین بار این آقای مینگ-چی کو، تحلیلگر مشهور بود که کف قیمت آیفون 8 را 1000 دلار پیش بینی کرد. مدتی بعد نیویورک تایمز هم به تقلید از او، همین قیمت هزار دلاری را برای آیفون بعدی پیش بینی نمود. اما به تازگی یکی از فاش کننده های اینترنتی (که اخیرا چند مورد از اطلاعاتی که فاش کرده درست از آب درآمده اند) پیش بینی های جدیدی از قیمت آیفون های بعدی ارائه کرده است.

این منبع ادعا می کند که نسخه پایه 64 گیگابایتی آیفون 8 با قیمت 999 دلار روانه بازار می شود. اما اگر نیازمند حافظه بیشتری باشید، باید برای نسخه های 256 و 512 گیگابایتی این دیوایس به ترتیب 1099 و 1199 دلار بپردازید.

با توجه به این موضوع، چندان تعجب برانگیز نیست اگر آیفون ادیشن از تمامی مدل ها گران قیمت تر باشد. پیش بینی ها حاکی از آنند که قیمت آیفون ادیشن حداقل ٪60-50 بیشتر از مدل های معمولی آیفون خواهد بود.

هر کدام از پنل های انعطاف پذیر OLED که اپل برای آیفون ادیشن در نظر گرفته، با قیمت 70 دلار از سامسونگ خریداری شده که نسبت به پنل 40 دلاری آیفون 7 به میزان قابل توجهی گران تر است.
 
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+آیفون 8
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.