نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 488565
پرداخت تسهیلات ۸ میلیون تومانی برای مسکن روستایی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۸
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بانک قرض الحسنه تفاهمنامه همکاری درخصوص پرداخت تسهیلات قرض الحسنه تا سقف هشت میلیون تومان برای نوسازی و بهسازی مسکن روستایی امضا کردند.

به گزارش مهر، مراسم امضای تفاهمنامه همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بانک قرض‌الحسنه با هدف کمک به احداث و تکمیل مسکن روستایی به امضای مدیرعامل بانک قرض الحسنه و علیرضا تابش، رئیس بنیاد مسکن انقلاب ا سلامی رسید.

بر اساس این تفاهمنامه بنیاد مسکن و بانک قرض الحسنه درخصوص پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به افراد واجد شرایط معرفی شده توسط بنیاد مسکن در مناطق روستایی جهت کمک به نوسازی و بهسازی مسکن خانوارهای روستایی همکاری خواهند کرد. همچنین در این تفاهمنامه ذکر شده است که آورده مالی بنیاد مسکن ۱۵ میلیاردتومان و سهم بانک قرض الحسنه مهر نیز ۳۰ میلیاردتومان است که مجموعا ۴۵ میلیارد تومان به صورت تسهیلات از طرف بانک قرض الحسنه به افراد واجد شرایط طی یکسال آینده پرداخت خواهد شد.

از سویی دیگر در این تفاهمنامه شرایط پرداخت تسهیلات به متقاضیان با سقف هشت میلیون تومان ذکر شده که در موارد خاص و با تایید بنیاد مسکن استان تا سقف ۱۵ میلیون تومان نیز پرداخت خواهد شد. دوره بازپرداخت تسهیلات هشت میلیون تومانی ۳۶ ماهه با اقساط ماهیانه ۸۰ هزارتومان و دوره بازپرداخت تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی تا سقف ۶۰ ماه خواهد بود. ضمن اینکه این تسهیلات به صورت قرض الحسنه و با کارمزد چهار درصد پرداخت می شود.

گفتنی است بر اساس تفاهمنامه امضا شده میان بنیاد مسکن و بانک قرض الحسنه حداکثر ظرف ۱۵ روز پس از تکمیل پرونده بانک متعهد به پرداخت تسهیلات می شود. ضمن اینکه تعداد متقاضیان معرفی شده نیز محدودیت ندارد.
 
کلمات کلیدی : بنیاد مسکن + پرداخت تسهیلات + مسکن روستایی
 
کارمند بانک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۲ ۱۰:۲۹:۳۲
با این کار بانک قرض الحسنه مهر هم رو به نابودی می رود چون روستائیان عزیز اصلا قسط پرداخت نمی کنند. (4456401) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۲ ۱۰:۳۰:۱۹
حالا نوبت به قهقرا کشیدن بانک قرض الحسنه مهر شد. (4456403) (alef-11)
 
فرشاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۲ ۱۰:۳۲:۳۵
من کارمند بانک ملی هستم حدود 80درصد تسهیلات جعاله روستائی که از سال 84 پرداخت کردیم وام گیرندگانش یک قسط هم پرداخت نکردند ضمنا چون ضامنین هم به طور زنجیره ای از خود روستائیان وام گیرنده بودند هیچ کاری هم بانک نمی تواند بکند و کلی معوقه داریم. (4456407) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.