نظر منتشر شده
۲۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 482967
اظهارات عجیب بازیگر سینما و تلوزیون: منتقدین در ایران سواد ندارند/ آقای خمار چی انداختی بالا!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۸
بازیگر سریال زیر پای مادر با توهینی بی سابقه علیه اهالی رسانه و منتقدان آنها را جمعی بی سواد دانست. وی با وقاحت خطاب به خبرنگاران گفت: شما کارمندانی هستید که فقط دارید تایمتان را می گذرانید!

به گزارش تسنیم، بهناز جعفری بازیگر سینما و تلویزیون در نشست خبری سریال «زیر پای مادر» با رفتار خارج از عرف خود  که باعث بهم خوردن این نشست شد به مردم و خبرنگاران توهین کرد.

این نشست در حالی که اکثر اصحاب رسانه سر وقت رسیده بودند، به خاطر نبودن عوامل با یک ساعت تاخیر (ساعت 19) و با حضور بهرنگ توفیقی (کارگردان)، زینب تقوایی (تهیه کننده)، علیرضا آرا، مجید نوروزی آغاز شد و پس از حدود 45 دقیقه بهناز جعفری و درسا بختیاری به جمع عوامل این سریال اضافه شدند. جعفری از همان بدو ورود از عکاسان خواست تا از او عکاسی نکنند چرا که تست گریم داده است! 

ماجرا از آنجایی آغاز شد که یکی از خبرنگاران ضمن تاکید بر علاقه خود به سریال، نظرش را مبنی بر اینکه زیر پای مادر را شاید بتوان شبیه کارهای مسعود کیمیایی دانست مطرح کرد و از کارگردان خواست تا او در این باره صحبت کند. پس از پایان صحبت های بهرنگ توفیقی بهناز جعفری با شماتت خبرنگاران حاضر در جلسه گفت: « من فکر می کنم تقصیر جامعه منتقدان و کلاً جامعه ما هست که به خاطر عدم آگاهی و شناختشون و تنبل بودنشون تقصیرها را گردن چیزهای دیگری می اندازند و میخواهند بگویند که مثلاً ما کیمیایی را می شناسیم. در حالی که حتی خود کیمیایی هم نمیشناسید. من اینجا نشسته ام و میبینم که هیچ بار شناخت و تحلیلی در شما وجود ندارد یعنی یک سری آدم که حتی پیش و پا افتاده ترین سوالات برای به چالش کشیدن ما بازیگرها که یک سال زحمت میکشیم وجود ندارد. همه سوالات شما باعث کسالت خاطر است. این به خاطر عدم سواد و عدم شناخت منتقدین است. یعنی در جایگاهی هنوز ننشستند آدمهای منتقد ما که واقعا منتقد باشند و نقد کنند. چون الگویشان یک سری آدمهایی مانند فراستی است.

در این بین یکی از خبرنگاران به جعفری گفت شما هنرمندان گویا نمی دانید به خاطر وجود رسانه و خبرنگاران است که امروز مشهور شده اید و جعفری در جوابی گستاخانه و خارج از ادب گفت: آقای خمار شما مثل اینکه چیزی انداختی بالا! وی در ادامه توهین هایش به خبرنگاران گفت شما کارمندانی هستید که دارید فقط تایمتون رو می گذرانید.

خبرنگاران با این توهینهای خانوم بازیگر جلسه را ترک کردند. نکته جالب توجه تعجب کارگردان و تهیه کننده این مجموعه تلویزیونی از این حرکت جعفری بود. آنچنان که زینب تقوایی خطاب به بهرنگ توفیقی گفت: جعفری چرا اینجوری کرد؟

این اولین بار نیست که بازیگران اینگونه زبان به توهین به اصحاب قلم و رسانه می کنند. کسانی که امروز در شبکه های مجازی به تعداد دنبال کننده هایشان می نازند آنقدر توهم علامه دهر بودن بهشان دست داده که در مورد هرچیزی اظهار نظر میکنند. از سیاست گرفته تا مسائل اجتماعی و حتی مسائل اقتصادی...
 
کلمات کلیدی : بهناز جعفری+توهین به خبرنگاران+سریال زیرپای مادر
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ۲۳:۰۴:۱۲
حالا این بازیگر کی هست من باید دوبازه سرچ کنم تا ببینم کچا بازی کرده این ادبیاتش بیشتر شبیه .. میدانه چه برسه به یک خانم. همین سوپر استار سوپر استار کردن ها اینها رو .. (4426691) (alef-11)
 
مهدي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ۲۳:۱۹:۴۸
كيه اين خانوم جعفري؟نميشناسمش.چند تا فيلم تا حالا بازي كرده كه انتظار نقد خوب رو داره.البته انتظار نميره همه بازيگران سطح بالا باشن.بالاخره خانوم جعفري هم بايد باشه تا بازيگران سطح بالا به چشم بيان.الف جان لطف كن چاپ من تا ايشون بخونن (4426705) (alef-11)
 
محمد
Italy
۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ۲۳:۲۵:۱۴
اخه این سریال واقعا بی معنی و غیر واقعی هست،به نظرم خبرنگاران نباید همچین کسانی را جدی بگیرن.خوشبختانه خانم جعفری بازیگر بزرگی هم نیست اگر دوتا فیلم درست و حسابی داشت اونوقت چی میگفت!!! (4426708) (alef-11)
 
حقجو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ۲۳:۳۱:۰۴
این موضوع را فراموش نمی توان کرد .به این می گویند بهترین تبلیقات اونم مجانی (4426716) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ۲۳:۳۲:۵۹
واقعا چرا اینکارو کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (4426719) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ۲۳:۳۶:۰۷
...درست گفته .شلوغش نكنيد (4426726) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۰۰:۲۲:۱۴
ظاهرا شخصیت آتنه در سریال شخصیت واقعی بهنازجعفری هنر پیشه نه هنرمنده چون هنرواقعی داشتن سعه صدر وروابط عمومی محترمانه با دیگران است (4426796) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۰۰:۲۶:۲۴
توهین های ایشون چقدر شبیه ..!!!
(4426800) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۰۰:۴۳:۲۹
وقتی برای فروش روزنامه و مجله و تعداد بازدید کننده سایتهاشون میرن دنبال زندگی ... این بازیگرها ! همین میشه و اونها هم دچار توهم میشن که نکنه واقعا کسی هستن. (4426820) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۰۰:۵۲:۰۶
سطح شعور و دانش خودش رو به نمایش گذاشته!
مثلا این بازیگر چه کار خاصی انجام داده که دباره بقیه و جامعه ایرانی اظهار نظر میکنه
امیر جعفری هم که مردم رو رعیت گفت

واقعا این بازیگرا فکر کردن کار خاصی انجام میدن
آیا اگر در کشور دیگری بودن اصلا به این ها هنرمند میگفتن؟ (4426832) (alef-11)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۰۱:۵۶:۵۶
جعفری حق داره اینقدر مغرور و ... بی‌تربیت باشه، چون رکورددار اسکار در دنیاست،
ایشان رو نباید ازش دلخور شد چون حتماً یه مشکل .. شخصی براش پیش اومده و قدرت کنترل خودش رو نداره،
اینا اگر کسی بودن ... میخواستن چکار کنن. (4426909) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۰۲:۱۴:۱۳
جعفری چرا اینجوری کرد؟ (4426927) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۰۴:۱۷:۳۱
ارزش بیش از حد دادن به بازیگر همین می شه، طرف آدم می فرسته مریخ، انقدر ادعا نداره
جسارت نباشه به همه ولی اکثر بازیگرا .. متاسفانه شدن الگو برای جوانان.
به عنوان مثال، بازیگری ... در نیمه شب باعث مرگ کارمند فضای سبز شد (4426973) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۰۴:۳۷:۳۲
قبل از حرف زدن خوبه کمی فکر بشه. (4426988) (alef-11)
 
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۰۴:۵۱:۰۰
بازهم خوبه چیزی نگفت که ، نگفت که برید به جهنم و بی سواد و افراطی و مزدور و ... (4426995) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۰۵:۳۴:۳۶
امثال فراستی خیلی بیشتر از فعالین غربزده سواد دارند. (4427011) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۰۶:۰۲:۱۹
حالا اين بهنام جعفرى فكر كرده كه چقدر مشهوره ما كه تا الان فقط اونو تو سريالهاى درجه ى دو وسه ديديم اونهم در نقشهاى مكمل (4427016) (alef-11)
 
Sweden
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۰۶:۴۰:۵۹
تقریبا درست گفته است! .. (4427024) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۰۷:۳۸:۵۶
خب رفتارش درست نبوده ولی حرفاش درست بوده. تو جامعه ما هر کس بخودش اجازه نقد می ده (4427054) (alef-11)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۰۸:۰۱:۴۸
کار خانم بازیگر درست نبود ولی لطفا مدارک تحصیلی و سوابق کاری خبرنگاران حاظر در جلسه مذکور را اعلام کنید تا ببینیم اینا چه در چنته داشته اند.ضمنا از آن طرف هم باید گفت که وقتی این همه هنرپیشه تراز اول در کشور هست چرا این خانم بازیگر باید دو سریال باهم در تلویزیون در دو کانال مهم داشته باشد؟ (4427074) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۰۸:۰۵:۳۷
وقتي جوان مملكت در راه درست الگو و زمينه پيشرفت نداشته باشد بازيگران و خواننده ها ميشن الگو، البته اين دو قشر هم بايد باشن و كار كنند اما توجه به انها در حد خودشان باشد در كشوري كه مهندسين مخترعين توليدكنندگان نمونه ارزشمند باشن مثل آلمان خيلي چيزهاي ديگر سر جليش قرار ميگيرد (4427075) (alef-11)
 
ایده
Germany
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۰۸:۳۷:۵۱
یک هنرمند اول باید مبادی آداب وادب باشه (4427114) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.