توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462464
کریمى، على دایى را به مناظره دعوت کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۸
جادوگر فوتبال ایران در تدارک عصیانى دیگر است و اینبار على دایى را به مناظره دعوت کرده است.

به گزارش ایلنا، ماجراى مدیران ورزشى و غیرورزشى مساله اى است که اینبار على کریمى و على دایى را روبروى یکدیگر قرار داده است.

بعد از ورود على دایى به واکنش ترکاشوند که امید عالیشاه و احمد نوراللهى را به دلیل ترک این تیم به بهانه ى سربازى "خائن" خواند، على کریمى از سرمربى کنونى نفت تهران و همبازى سابق خود خواست در این مساله ورود نکند و در خصوص جذب سپانوویچ و سپردن پیراهن شماره هشت به این بازیکن ناکارآمد در پرسپولیس به جاى جذب بازیکنان اوکراینى پاسخگو باشد.

على دایى اما در پایان بازى روز گذشته تیمش با تمجید از على کریمى به او نصیحت کرد که در این مساله فوتبالى طرفدارى غیرفوتبالى ها را نکند.

کریمى اما همانند اینبار او را به مناظره دعوت کرده است؛ مناظره اى که در صورت قبول آن از سوى على دایى مى تواند فوتبال ایران را با شوک بزرگى همراه کند. شماره هشت محبوب هواداران که همواره از گفتگوهاى رسانه اى و تلویزیونى بیزار و از آن دورى مى کند با اعلام این مساله که غیرفوتبالى هاى خوبى نیز همچون صفایى فراهانى و على اکبر طاهرى به این فوتبال خدمت کرده اند، کنایه اى هم به او زده و گفته غیر فوتبالى ها قراردادهاى مناسبى پیش از با او امضا کرده اند.

این مناظره مى تواند در صورت انجام و پذیرفته شدن از سوى على دایى یک برنامه جنجالى و پربیننده را به خود اختصاص دهد و یادآور مناظره جنجالى على دایى - حبیب کاشانى شود.
 
کلمات کلیدی : علی کریمی+پرسپولیس+علی دایی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.