نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470267
طرح جدید حسن روحانی برای توزیع پول بین مردم ۱۰ روز قبل از انتخابات
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۸
طرح جدید "حسن روحانی" برای توزیع پول بین مردم ۱۰ روز قبل از انتخاات ریاست جمهوری رونمایی شد.

به گزارش تسنیم، حسن روحانی که این روزها حملات شدید خود را علیه طرح های اقتصادی رقبای خود آغاز کرده و طرح ایجاد 5 میلیون شغل و افزایش یارانه فقرا و محرومان را فریب اعلام کرده است، چراغ خاموش طرح جدید خود را برای توزیع پول بین مردم 10 روز قبل از انتخابات کلید زده است.

در همین خصوص ، رئیس سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد: تمام خانوارهایی که درآمد آنها کمتر از میزان تعیین شده در برنامه ششم است، می‌توانند برای دریافت مستمری مددجویی در سامانه خدمات حمایتی ثبت‌نام کنند.

انوشیروان بندپی به ایلنا گفت: مستمری تعیین شده برای خانواده‌های پنج نفره و بیشتر، 465 هزار تومان، خانوارهای چهار نفره، 418 هزار تومان، سه نفره، 320 هزار تومان، دو نفره؛ 250 هزار تومان و یک نفره 148 هزار تومان است.

بندپی تصریح کرد:خانواده‌هایی که درآمد آنها بدون یارانه نقدی که می‌گیرند کمتر از میزان فوق است،ابتدا در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه WWW.SAMANEHREFAH.IR ثبت نام و پس از بازرسی میدانی از محل زندگی تحت پوشش سازمان بهزستی قرار می‌گیرند.

وی با اشاره به اینکه توضیح فرآیند انجام کار توسط معاونت رفاه اجتماعی اعلام می‌شود، گفت: بدین ترتیب با اجرای این سیاست هیچ خانواده‌ای در ایران کمتر از میزان فوق درآمد نخواهد شد.

پیش از این وزیر کشور حسن روحانی اقدامات یکی از نامزدهای رقیب روحانی برای راه اندازی سامانه کارانه و ثبت نام کارجویان در آن سامانه را دارای شائبه خرید رای قبل از انتخابات ارزیابی کرده بود. الان باید منتظر ماند و دید، آیا آقای رحمانی فضلی اقدام حسن روحانی را هم غیرقانونی و در راستای خرید رای مردم ارزیابی می کند؟
 
کلمات کلیدی : حسن روحانی ، توزیع پول ، انتخابات 96
 
Lao People
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۰:۳۵:۳۵
اصلا هم به انتخابات ربط نداره!!!!!!!!! (4328661) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۰:۵۶:۱۰
رقبای روحانی اگر رای هم نیاورند با اومدنشون به انتخابات کمک بزرگی کردند تا دولت بیشتر به فکر مردم باشد. (4328752) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۱:۳۰:۰۶
وعده افزايش سه برابري يارانه توزيع پول نيست ولي ثبت نام اقشار فقير جاهعه براي بهبود معيشت آپها توزيع پول است؟! (4328876) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۲:۲۶:۲۷
زنده باد (4329121) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۲:۳۴:۰۷
دقیقا چرا کسی نیست بگه این اقدامات پوپولیستی یعنی چه؟
اگر قالیباف این کار رو می کرد یا این وعده رو می داد ، کردم فریب بی اخلاق بود

واقعا بی انصاف هستند (4329155) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۲۱:۱۲
حضرات اصلاح طلب چرا خاموشند، کو کامنتهاتون (4331298) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.