توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 387215
هشدار سازمان بیمه سلامت ایران:
مراقب سودجویی افراد یا شرکت‌هایی با نام بیمه سلامت ایران باشید
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۲
مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان بیمه سلامت ایران گفت: مراقب سودجویی افراد یا شرکت‌هایی با نام سازمان بیمه سلامت ایران باشید.

به گزارش فارس، محمدرضا هاشمی نیا با اشاره به معرفی برخی سودجویان با نام این سازمان افزود: خدمات بیمه ای در کل کشور فقط از طریق ادارات کل بیمه سلامت استانها و مراکز و یا دفاتر طرف قرارداد با سازمان ارائه می شود.

وی خاطر نشان کرد: در این راستا مردم باید مراقب کسانی که خود را نماینده سازمان بیمه سلامت ایران معرفی کرده و در قبال دریافت پول نقد، کارت و ... دفترچه درمان ارائه می کنند؛ باشند.

این مقام مسئول ضمن اشاره به تخلفات صورت گرفته از سوی سودجویان افزود: سازمان بیمه سلامت ایران خدمات بیمه گری خود شامل صدور اولیه، تعویض، تمدید و یا ابطال دفترچه های بیمه را صرفاً از طریق نمایندگی های رسمی یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد این سازمان در کل کشور ارائه می کند که دارای تابلو رسمی با شماره کد نمایندگی و یا کد دفتر پیشخوان هستند.

مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان بیمه سلامت ایران یادآور شد: هرگونه تماس تلفنی با هر عنوانی از سوی سازمان بیمه سلامت ایران را به شدت تکذیب کرد.

وی در پایان گفت: از شهروندان درخواست می شود در صورت مواجهه با افرادی که به عنوان نماینده سازمان تماس گرفته یا به منازل مراجعه کرده و برای ارائه خدمات بیمه سلامت طلب وجه می کنند؛ مراتب را به شماره ۲۲۸۵۳۸۵۳ اطلاع دهند.
کلمات کلیدی : بیمه سلامت ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.