نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 291013
مناسب‌ترین کشورها برای تشکیل خانواده
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۵۱
نتایج یک مطالعه جدید حاکیست اتریش بهترین کشور برای مهاجرانی است که قصد دارند خارج از وطن خود تشکیل خانواده بدهند.

به گزارش ایسنا، در این بررسی که بر اساس شاخص زندگی خانوادگی در سال ۲۰۱۵ انجام گرفت پس از اتریش، فنلاند و سوئد به ترتیب در رتبه دوم و سوم به لحاظ بهترین کشورهای جهان برای مهاجران قرار گرفتند که قصد دارند خانواده تشکیل بدهند.

در این بررسی آمده است انگلیس با کسب رتبه بیست و دوم در فهرست ۲۰ کشور اول نیست و پس از کشورهای آلمان، فرانسه و اسپانیا قرار گرفته است. همچنین کارشناسان موسسه تحقیقاتی InterNations به منظور رتبه بندی کشورها به لحاظ مطلوب ترین نقاط برای تشکیل خانواده از والدین مهاجر درخواست کردند تا کشور مقصد را از نقطه نظر برابری، هزینه و دسترسی به خدمات درمانی کودکان و آموزشی رتبه بندی کنند.

اتریش به دلیل نوع سیستم اجتماعی که از والدین حمایت می‌کند در ابتدای این فهرست جای گرفت. به اعتقاد والدین دسترسی به خدمات آموزشی و درمانی برای کودکان مهم‌ترین ویژگی این کشور است. در این کشور تمامی خانواده‌ها مقرری ماهانه‌ای برای تامین هزینه‌های کودکان تا سن ۱۸ سالگی دریافت می‌کنند.

به گزارش روزنامه ایندیپندنت، فنلاند که رتبه دوم این فهرست را از آن خود کرده به دلیل برخورداری از با کیفیت‌ترین سیستم آموزشی حائز کسب این رتبه شده است و ۶۶ درصد والدین وضعیت آموزشی آن را بسیار خوب ارزیابی کرده‌اند.
 
کلمات کلیدی : دانستنیها+ازدواج
 
۱۳۹۴-۰۶-۰۴ ۰۱:۲۳:۳۹
پس وضعیت اخلاقی-اجتماعی تشکیل خانواده چی؟ ایران از این نظر خیلی بهتر از اون کشورهاست. (3142429) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۶-۰۴ ۰۷:۰۸:۵۷
رتبه ایران چند است .؟

در کشور ما هم از لحظه ای که نیت کنید تشکیل خانواده بدید تمام بدبختیهای دنیا رو سرتون آوار میشن .
از اونجائی که طبق قانون اساسی آموزش و پرورش هم توی کشور ما رایگانه وقتی بچه آدم وارد دوران تحصیل بشه موتور دوم بدبختی روشن میشه .

خلاصه اینقدر اوضاع گل و بلبله که فقط ملک الموت میتونه آدم رو راحت کنه . (3142511) (alef-11)