توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 465614
توفان در البرز 7مصدوم برجای گذاشت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۱
وقوع طوفان و باد شدید در استان البرز که عصر دوشنبه رخ داد، باعث مصدوم شدن 7 نفر در نقاط مختلف این استان شد که باعث آماده باش کامل اورژانس این استان برای کمک به مصدومان شد.

به گزارش ایرنا، به دنبال بروز پدیده طوفان و باد شدید در استان البرز که عصر امروز، دوشنبه، چهارم اردیبهشت ماه آغاز شد، در مناطق مختلف استان، حوادثی رخ داد که اورژانس 115 البرز با اعزام 5 دستگاه آمبولانس به مناطق مختلف، به مصدومین به جا مانده، خدمات درمانی ارائه داده و آنها را به مراکز درمانی انتقال داد.

در این حوادث که در اثر وزش باد شدید در مناطق گرمدره ، محمد شهر ، مشکین دشت ، بلوار مؤذن و میدان حصارک کرج رخ دادند، 7 مصدوم شدند که 5 نفر آقا و 2 نفر خانم بودند. اورژانس 115 البرز، با اعزام 5 دستگاه آمبولانس به محل حادثه، 6 نفر از آنان را ضمن ارائه خدمات درمانی پیش بیمارستانی به بیمارستان های شهید مدنی و شریعتی انتقال داده و یک نفر نیز از خدمات درمان سرپایی برخوردار شد.
 
کلمات کلیدی : توفان+طوفان کرج+البرز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.