نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 432610
گاز ساختمان‌های وزارت نفت در تهران قطع شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۰
معاون وزیر نفت دستور قطع گاز مصرفی موتورخانه های ساختمانهای اداری وزارت نفت در شهر تهران را صادر کرد تا این ساختمان ها که تعداد آنها بیش از انگشتان دو دست است، از میانه هفته گذشته به جای گاز طبیعی به مصرف سوخت مایع روی آورند.

به گزارش تسنیم، در حالی که مسئولان وزارت نفت در پی قطع یکباره صادرات گاز به ایران از سوی ترکمنستان، مردم کشور را به صرفه جویی در مصرف گاز برای توزیع مطلوب تر این حامل انرژی در کشور توصیه کرده اند، به نظر می رسد کمبود توزیع گاز نسبت به رشد مصرف، آنچنان زیاد شده که دستور ویژه جهت قطع گاز ساختمان های اداری تهران را در پی داشته است.

پیرو صدور این دستور، ساختمانهای اداری وزارت نفت در شهر تهران که تعداد آنها بیش از انگشتان دو دست است، از میانه هفته گذشته به جای گاز طبیعی به مصرف سوخت مایع روی آورده اند.
۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۱۳:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۱۹:۴۷
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۹:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۰۷:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۱۱:۵۳
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۰۹:۴۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۴ ۱۳:۰۳
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۰:۰۸
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۹ ۱۸:۰۰
 
۱۳۹۴/۰۹/۰۴ ۱۹:۵۳
 
 
کلمات کلیدی : قطع گاز+وزارت نفت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۸:۲۲:۳۶
به عنوان یک کارمند وزارت نفت از این اقدام راضیم. با پوشیدن یک لایه بیشتر لباس اگر احساس کنم کمی از مشکلات هموطنانم در شمال کشور برطرف می شود خوشحال خواهم بود. ای کاش در خانه هایمان هم همین صرفه جویی را اعمال کنیم (4105690) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۸:۵۴:۵۳
کلا قطع هست
مصرف سوخت مایع کجا بود
مگه به این راحتی میشه شیف کرد به مایع!!!
با کاپشن و کلاه نشستیم داریم خدمت میکنیم به هموطنان عزیز (4105732) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.