نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 468486
زاکانی: بانک ها بزرگترین مانع رشد اقتصادی کشور هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۰
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بزرگترین مانع رشد اقتصادی در کشور بانک ها هستند، ادعا کرد: بانک مرکزی که متولی نظارت بر بانک هاست، نظارتی ندارد.

به گزارش ایرنا، علیرضا زاکانی چهارشنبه شب در جمع حامیان و مسئولان ستادهای انتخاباتی حجت الاسلام رییسی و محمد باقر قالیباف در فرهنگسرای کومش سمنان با انتقاد از عملکرد دولت روحانی افزود: دولت فعلی همه هم و غم خود را در عدم شفافیت امور قرار داده و یکی از مشکلات امروز ما همین عدم شفافیت هاست.

زاکانی یادآور شد: امروز مشکلات زیادی را باید پشت سر بگذاریم؛ اما باید هم دشمن و هم ناکارآمدی را مورد بازشناسی قرار دهیم و یک انتخاب درست انجام دهیم.

زاکانی با بیان اینکه امروز می‌گویند نرخ بیکاری 12.7 درصد است و آمار شاغلان هم شامل کسانی که یک ساعت در هفته کار می‌کنند، گفت: دولت یازدهم هیچ تعهدی به کار و اشتغال ندارد و وقتی نامزدهای جبهه انقلاب اسلامی می‌گویند ما پنج میلیون شغل ایجاد می‌کنیم، پوزخند می زنند.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این دولت در حقوق شهروندی، تنها شعار آزادی بیان می‌دهد.
به گفته وی، دولت فعلی، کشور را با 560 هزار میلیارد تومان نقدینگی تحویل گرفت و الان به هزار و 300 میلیارد تومان رسانده است.

وی با بیان این که امروز در جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم و یک بعد آن در خارج از کشور است که دشمنان و آمریکا نمی خواهند کشور رشد و پیشرفت کند، گفت: ما از خارج از کشور آسیب نمی‌خوریم و مشکل اصلی ما این است که مسوولان داخل کشور ما را آسیب‌پذیر کرده‌اند.

وی تاکید کرد : امروز باید تلاش کنیم تا با تحول و تغییر، ناکارآمدی را به کار آمدی و بی اعتقادی به توان داخل را به اعتقاد و ما می توانیم تبدیل کنیم و بر سر منافع ملی و انقلابی ایستادگی کنیم.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در بیست و نهم اردیبهشت برگزار می شود.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + زاکانی + قالیباف + رئیسی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۴ ۱۲:۴۰:۴۸
فعلا که همه بانکها رو بر شکست کردید ! دست از سر بانک ها بر دارید (4311597) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۴ ۱۲:۴۲:۰۷
سود پول در ایران چه در بانک چه در بازار 20 تا 30 % (چون تورم بالاست) که به درد تولید نمیخوره فقط سرمایه خارجی با بهره 3% تا 5% کاربرد در تولید دارد ! حالا هی شما بگو (4311599) (alef-13)
 
بیژن
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۴ ۱۳:۴۶:۰۹
جناب آقای زاکانی مشکل از بانک نیست، بلکه مشکل از تأسیس بی حساب و کتاب بانکها بود که اکثریت آنهابه همت دوست شفیق شما جناب احمدی نژاد و در دوره ایشان تأسیس شدند (4311703) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.