توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495684
ترامپ: نفر بعدی در "شکار ساحره" بارون 11 ساله است!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۱
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در توئیتی، تحقیقات مربوط به ارتباط نزدیکانش با روسیه را به تمسخر گرفته و نوشت: نفر بعدی که در این تحقیقات قرار است احضار شود احتمالا بارون ترامپ، پسر ۱۱ ساله من خواهد بود.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنام ایندیپندنت ، ترامپ در پستی در توئیتر نوشت: جارد کوشنر خیلی خوب توانست ثابت کند که با روسها تبانی نکرده است. در "شکار ساحره" نوبت نفر بعدی بارون ترامپ ۱۱ ساله است!

روز دوشنبه جارد کوشنر، داماد ترامپ و مشاور ارشد کاخ سفید با بازرسان این پرونده دیدار داشت. اگر چه این دیدار پشت درهای بسته برگزار شد اما کوشنر در بیانیه‌ای بعد از آن تاکید کرد: من با روسها تبانی نکرده‌ام و هیچ کسی در کمپین انتخابات ترامپ را هم نمی‌شناسم که چنین کاری کرده باشد.

کوشنر این بیانیه را پس از آن صادر کرد که قبل از او دونالد جونیورترامپ، پسر ۳۹ ساله رئیس جمهور آمریکا در دیدار با بازرسان این پرونده فاش کرد که او، کوشنر و پل منافورت، رئیس کمپین انتخاباتی ترامپ در تابستان سال ۲۰۱۵ با یک وکیل روس دیدار کرده بودند.
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۰۷:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۲ ۱۵:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۲ ۰۸:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۳۱ ۱۰:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۹:۳۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۱۴:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۱۱:۴۷
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۱۰:۳۳
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۲ ۰۹:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۴ ۱۰:۱۴
 
 
کلمات کلیدی : آمریکا + اف‌بی‌آی + ترامپ + روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.