توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 334088
نامزد انتخابات آمریکا: رئیس جمهور شوم،توافق با ایران را لغو می کنم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۴۱
مارک روبیو نامزد: اگر رئیس جمهور آمریکا شوم در نخستین روز حضورم در این مقام توافق اتمی اوباما با ایران را ملغی خواهم کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از رویترز، روبیو ،جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: اگر دمکرات ها برای چهار سال دیگر به قدرت برسند آنگاه خیانت به هم پیمانانمان و از جمله اسرائیل ادامه پیدا خواهد کرد. وی افزود: من به عنوان یک سناتور تلاش های زیادی کرده ام که تحریم های بیشتری ضد حزب الله که یک گروه تروریستی طرفدار ایران است و به اسرائیل حمله می کند،وضع کنم.آنها هم اکنون از نظر منابع مالی در شرایط سختی قرار دارند زیرا ما قانونی را تصویب کردیم که این وضعیت دشوار را برای آنها به وجود آورده است.

در دوران اوباما جهان بسیار خطرناک شده است
این نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: اگر به مقام ریاست جمهوری برسم در نخستین روز تمامی دستورات اجرایی غیرقانونی باراک اوباما را ملغی اعلام خواهم کرد. رئیس جمهور کنونی آمریکا در فرماندهی نیروی نظامی کشور بسیار ضعیف و بد عمل کرده است. در دوران ریاست جمهوری وی جهان بسیار خطرناک شده است. کره شمالی تسلیحات اتمی و موشک های بالستیک دارد. چینی ها دریای چین جنوبی را به اشغال خود درآورده اند و ولادیمیر پوتین از این موضوع بهره برداری کرده است و با مسخره کردن اوباما به دنبال بی ثباتی در اروپا و خاورمیانه(غرب آسیا) است.


با اجرای توافق، ایران صدها میلیارد دلار بدست آورد
روبیو گفت: ایران به خاطر توافقی که با اوباما داشته است به صدها میلیارد دلار رسیده است.آنها قصد ندارند که با این پول ها یتیم خانه احداث کنند آنها می خواهند ارتش خود را تقویت کنند و از تروریسم حمایت کنند و زمانی که آنها یک سلاح اتمی خریداری کنند آنگاه همگان را به گروگان خواهند گرفت و آنگاه عناصر جهادی افراطی اسلام گرا از جمله داعش سراسر جهان را فرا خواهند گرفت.
وی افزود: در حال حاضر این گروه در دهها کشور طرفدار دارد و این به خاطر این است که اوباما ما را با کوچکترین ارتش از زمان پایان جنگ جهانی دوم هدایت کرده است.او کوچکترین نیروی دریایی را در یکصد سال اخیر ایجاد کرده است.ما شاهد وجود کوچکترین نیروی هوایی در تاریخ آمریکا هستیم.اگر من رئیس جمهور آمریکا شوم آنگاه شیوه ریگان را در تقویت ارتش آمریکا در پیش خواهم گرفت.

گروههای تروریستی جهادی افراطی را به گوانتانامو می فرستم
روبیو گفت: اگر رئیس جمهور شوم آنگاه جنگ بر ضد تروریسم را در پیش خواهم گرفت.این یک جنگ واقعی بر ضد گروههای تروریستی جهادی افراطی خواهد بود.بر اساس این جنگ سازمان های اطلاعاتی بهترین اطلاعات را کسب خواهند کرد و بهترین ارتش جهان آنها را نابود خواهد کرد.اگر آنها را بازداشت کنیم آنها را به گوانتانامو خواهیم فرستاد.

تقویت روابط با اسرائیل
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: اگر من رئیس جمهور آمریکا شوم آنگاه روابط خود را متحدانمان و به طور ویژه با اسرائیل تقویت خواهم کرد.آنها تنها طرفداران آمریکا و دارای دمکراسی آزاد و قابل تحسین در سراسر خاورمیانه(غرب آسیا)هستند. این در حالیست که رئیس جمهور اوباما با احترام کمتری نسبت به آیت الله ها در تهران با نتانیاهو رفتار کرد. اگر به مقام ریاست جمهوری برسم در نخستین روز حضورم در این مقام توافق اتمی اوباما با ایران را ملغی اعلام خواهم کرد.
 
کلمات کلیدی : دونالد ترامپ، تدکروز، جمهوری خواهان، روبیو، جب بوش، کارسون، انتخابات آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.