توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492489
موکب‌های اربعین پروانه می‌گیرند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۴
مسعود شوشتری با بیان اینکه در تلاشیم تا اربعین امسال را با شور و نشاط بیشتری برگزار کنیم، گفت: سال گذشته در مراسم اربعین حسینی680 موکب برپاشد که پیش‌بینی می‌شود امسال این تعداد به 900 موکب افزایش پیدا کند.

جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات از برنامه ریزی برای اعزام ۳ میلیون زائر در اربعین حسینی سال جاری خبر داد و گفت: برای موکب داران در ایام راهپیمایی امسال پروانه صادر می‌شود.

مسعود شوشتری با بیان اینکه در تلاشیم تا اربعین امسال را با شور و نشاط بیشتری برگزار کنیم، گفت: سال گذشته در مراسم اربعین حسینی680 موکب برپاشد که پیش‌بینی می‌شود امسال این تعداد به 900 موکب افزایش پیدا کند.
 
وی با بیان اینکه برای موکب داران اربعین حسینی پروانه صادر می‌شود، افزود: یکی از اهداف این طرح سازماندهی و ساماندهی موکب داران است که بتوانیم بر فعالیت آنان و نحوه خدمات‌رسانی به زائران نظارت بهتری را داشته باشیم.
 
جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات از کمک 80 میلیارد تومانی مردم خیر طی سال گذشته به منظور کمک به بازسازی صحن و سرای حرمین مقدس و شریف در کربلا معلی خبر داد و ابراز داشت: این رقم در قالب کمک‌های نقدی و غیر نقدی بود که سال گذشته جمع‌آوری و به‌حساب ستاد مرکزی بازسازی عتبات عالیات واریز و در کارهای عمرانی هزینه شده است.
شوشتری در ادامه تصریح کرد: ستاد بازسازی عتبات عالیات کار اجرای 150 پروژه کوچک و بزرگ را در کربلا بر عهده دارد.
وی از تکمیل طرح توسعه حرم امیر المومنین علی (ع) با عنوان شبستان و صحن حضرت زهرا (س) تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: با اجرای کامل این طرح حرم امیر المومنین علی (ع) 20 برابر توسعه پیدا می‌کند.
وی با بیان اینکه همه افراد باید در ساخت‌و ساز و توسعه حرم‌ها مشارکت کنند، ابراز داشت: ستادهای بازسازی عتبات عالیات در استان‌ها و شهرستان‌های کشور دارای نمایندگی و فعالیت هستند و در جذب کمک‌های مردمی به صورت خودجوش نقش مهم و تاثیرگذاری را ایفا کردند و مردم عاشق و دلباخته صحن و سرای اهل بیت (ع) با کمک‌های خود در بازسازی و توسعه حرم در کربلای معلی مشارکت کردند.
وی افزود: همه هدف خادمان زائران در ستاد بازسازی عتبات عالیات طی ایام اربعین ارائه خدمات مطلوب به ایشان است که در این راستا کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه در ستاد مرکز در تلاش هستند با برنامه‌ریزی بتوانند کمبود‌ها و کاستی‌های سال گذشته را برطرف کنند.
کلمات کلیدی : موکب اربعین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.