توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 385956
توضیحات نعمتی درباره انتقاد خادمی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۲
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس در واکنش به انتقاد نماینده مردم ایذه نسبت به نقل‌قول از او توضیحاتی در صحن علنی ارائه داد.

به گزارش فارس، بهروز نعمتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه ۷ شهریور و در واکنش تذکر شفاهی هدایت‌الله خادمی نماینده مردم ایذه و باغملک مبنی بر انتقاد از وی به جهت پاسخگویی به‌جای روابط عمومی وزارت نفت به نقد نمایندگان به قراردادهای جدید نفتی، گفت: من تعجب می‌کنم از آقای خادمی، اولاً من گزارشی را از جلسه غیرعلنی طبق وظیفه خود دادم.

وی افزود: من خودم شخصاً با ایشان صحبت کردم که گفتند من با هر نوع قراردادی مخالفم و امروز من خوشحالم که ایشان می‌گویند من فقط با قراردادهای IPC مخالفم؛ چراکه این یک گام رو به پیشرفت است تا سرمایه گذاری در کشور اتفاق بیفتد.

نعمتی در ادامه گفت: در موضوعی که وزیر در صحن مطرح می‌کنند امری طبیعی است که عده‌ای از دوستان ثبت‌نام می‌کنند و براساس قرعه موافق و مخالف انتخاب می‌شوند که آقایان تاجگردون، وکیلی، زارع و حسنوند به عنوان موافق و دو نفر دیگر به عنوان مخالف صحبت کردند؛ من نگفتم که این دوستان چگونه انتخاب شدند و چرا انتخاب نشدند.

وی خاطرنشان کرد: اگر شما به صورت استمزاجی از مجلس رأی بگیرید، دقیقاً همین است که یک تعدادی موافق سرمایه‌گذاری در کشور هستند، ما تا کی می‌خواهیم نسبت به سرمایه‌گذاری در کشور بی‌تفاوت باشیم، حتی من خدمت جناب آقای دهقان هم رسیدم و ایشان فرمودند من با سرمایه‌گذاری در کشور مخالف نیستم، اما آقای خادمی به بنده گفتند که من با هرنوع سرمایه‌گذاری مخالفم.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: مطلب مهم‌تر این است که با فضای ایحاد‌شده بگذاریم سرمایه‌گذاری در کشور ایجاد شود، حالا اگر ایرادی علاوه بر ایرادهای ۱۵ گانه وجود دارد، آقای خادمی می‌توانند نظرات خود را ارائه دهند.

به گزارش فارس علی مطهری که اداره جلسه را برعهده داشت در توضیح بیان داشت: وقتی آقای نعمتی به عنوان سخنگوی هیأت رئیسه سخن می‌گویند، در چارچوب‌ مصوبات قاعدتاً در مورد مصوبات هیأت رئیسه صحبت می‌کنیم، اما اگر گاهی به صورت آزاد سخن می‌گویید دیگر با خودتان است.
۱۳۹۵/۰۶/۱۰ ۱۱:۳۱
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۹ ۱۳:۵۱
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۶ ۱۲:۳۶
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۳ ۱۲:۰۲
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۳ ۱۱:۳۸
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۱ ۱۶:۰۶
 
۱۳۹۵/۰۵/۳۱ ۱۵:۳۳
 
۱۳۹۵/۰۵/۳۱ ۱۵:۳۳
 
۱۳۹۵/۰۵/۳۱ ۱۴:۲۷
 
۱۳۹۵/۰۵/۳۱ ۱۳:۴۶
 
 
کلمات کلیدی : قراردادهای نفتی+نمایندگان مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.