توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 474759
انصاری: ۳ میلیون نفر نتوانستند رای خود را وارد صندوق‌های رای کنند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۷
معاون رئیس‌جمهور با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود حدود ۳ میلیون نفر به خاطر اتمام زمان رای‌گیری نتوانستند رای خود را وارد صندوق‌های رای کنند، گفت: مردم نزدیک به ۸۰ درصد در انتخابات مشارکت داشتند.

به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام مجید انصاری عصر امروز در مراسم جشن "حماسه حضور" در سالن  ورزشی انقلاب کرج اظهار داشت: باید از تمام دختران و پسران، زنان و مردانی که در دو هفته تمام فضای البرز و ایران را پر از نشاط و امید کردند تشکر کرد.

وی  با اشاره به اینکه مردم ایران با سربلندی تمام سر صندوق‌های رای آمدند، عنوان کرد: رای مردم در روز جمعه نشان‌دهنده دموکراسی و مردم‌سالاری در کمال آرامش، امید و نشاط بود.

معاون رئیس‌جمهور ادامه داد: از مردان و زنانی که در صف‌های انتخابات ساعت‌ها انتظار کشیدند و موفق به رای نشدند پوزش می‌خواهیم.

وی با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌شود حدود 3 میلیون نفر به خاطر اتمام زمان رای‌گیری نتوانستند رای خود را وارد صندوق‌های رای کنند، تصریح کرد: مردم نزدیک به 80 درصد مشارکت در انتخابات داشتند و 67 درصد رای خود را به مرد اعتدال حسن روحانی دادند.

انصاری با تاکید بر اینکه مردم ایران  اوج بلوغ سیاسی خود را به نمایش گذاشتند، عنوان کرد:  درود خدا بر مردم مشهد و زائران امام رضا(ع) که همواره آماده هستند.

 وی ادامه داد: امروز جشن پیروزی را با ملت ایران برقرار کردیم و از امروز به سمت تحقق وعده‌ها همانطور که رئیس جمهور ایران گفته است می‌رویم.طبق سخنان آقای روحانی با همراهی ملت چه منتقدان و مخالفان و چه همراهان برای انجام دادن امور عزم راسخ داریم.
 
کلمات کلیدی : مجید انصاری+انتخابات ۹۶
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.