توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 404152
نماینده اصلاح طلب: برخی استانداران آلزایمر دارند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۸
الیاس حضرتی با بیان اینکه انتظار بود دولت زود‌تر دست به اصلاحات در کابینه بزند اظهار کرد: اما شاید برخی ملاحظات نظیر عدم همراهی مجلس قبل با وزرای جدید پیشنهادی این اقدام را به تاخیر انداختند.

به گزارش ایلنا، الیاس حضرتی در حاشیه نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران گفت: بار‌ها به عنوان نمایندگانِ علاقمند به تعامل با دولت، از علاقه خود برای اصلاحات کابینه و ترمیم تیم دولت صحبت کرده و گفته بودیم هرچه سریع‌تر این تغییرات انجام شود، با این حال دولت معذوریت‌هایی داشت و نمی‌توانست با مجلس نهم هماهنگ باشد و نگرانی‌هایی داشت که درصورت تغییر یک وزیر، جایگزین او چه وضعی برای رای اعتماد خواهد داشت.

نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اعضای دولت بعضاً می‌گفتند با توجه به این‌که زمان اندکی تا پایان دوره فعالیت دولت باقی مانده، اعمال تغییرات بی‌فایده است اما انتظار ما این است که دولت و رییس‌جمهور نگاه بلندمدت داشته باشند و از هم‌اکنون برای دوره بعد برنامه‌ریزی کنند.

عضو فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به استعفای سه وزیر دولت، خاطرنشان کرد: معتقدیم نیاز به ترمیم تیم اقتصادی دولت نیاز به ترمیم دارد و گروهی که دارای بینش مشخص، برنامه مشترک و هماهنگی کامل در حوزه فعالیت‌های اقتصادی و از فرماندهی واحد برخوردار باشند، در دولت بکار گرفته شود.

حضرتی خاطرنشان کرد: علاوه بر این در سطح استانداران هم نیاز به تغییر احساس می‌شود و با کمال تاسف باید اعلام کنم برخی مدیران استانی و استانداران به علت کهولت سنی آلزایمر گرفته و قادر به ادامه کار نیستند و نیاز به تجدیدنظر به شدت احساس می‌شود.
 
کلمات کلیدی : نماینده اصلاح طلب، استانداران، آلزایمر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.