نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 332954
شبیخون پلیس به موادفروشان اتوبان چمران
تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۴
موادفروشان اتوبان چمران در عملیات پلیس پایتخت شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،در راستای دریافت چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر اینکه در آدرس اتوبان چمران، زیر پل ملاصدار عده ای مواد فروش اقدام به توزیع و فروش مواد افیونی می کنند؛پرونده ای در این رابطه تشکیل در دستور کار ماموران پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب قرار گرفت.

در ادامه تیمی از ماموران به موقعیت اعزام شدند و در این راستا در جهت دستگیری و جلوگیری از فرار متهمان اقدام به شلیک دو تیر هوایی و یک تیر مستقیم نمودند که ۳ تن از عاملان اصلی و سرکردگان توزیع هروئین و شیشه در اتوبان چمران به نام "ر.ح" که با تیر مستیقم پلیس مجروح شد و دیگری به نام های "م.ح"و "ش.ن" دستگیر شدند.

طی بازرسی بدنی به عمل آمده از متهمین مقدار ۲۰گرم شیشه ، ۳گرم گراس ، مبلغ ۶میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش مواد ، ۲عددترازو ، یک عدد چاقو ، یک عدد تبر و دو عدد پایپ کشف گردید.

سرهنگ محمد بخشنده رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت :متهم ردیف اول پس از حضور اورژانس ۱۱۵ جهت مداوا به بیمارستان منتقل و یک دستگاه موتورسیکلت نیز از متهمان توقیف و روانه پارکینگ شد.
 
کلمات کلیدی : پلیس ، دستگیری ، انتظامی ، حوادث ، مواد مخدر
 
میرحمید
۱۳۹۴-۱۱-۳۰ ۱۲:۱۵:۰۱
اخرین گزارش من به 110و 197 دراین باره به 3ماه قبل برمیگرده آفرین به سرعت عملتون

خداكنه اینهم مثل طرح ضربتیتون در6ماه قبل توهمین محل نباشه كه بعد یك هفته همه چی عادی بشه (3553366) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۳۰ ۱۲:۱۸:۲۵
سه نفر فقط؟!!
یه عده هم هستن کنار اتوبان، روی پل، سر پیچ پل ماشینو میزنن کنار میرن مواد میخرن پلیسم میبینه از کنارشون رد میشه، جریمه راهنمایی رانندگی هم نمیشن حتی (3553375) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۳۰ ۱۳:۴۹:۲۳
سری هم به قلیانخانه های مرکزشهر بزنید (3553503) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.